Новини / Бізнес / HP буде брати плату за оновлення ПЗ
7 лютого 2014, 16:52
Розмір шрифта: А А А

HP буде брати плату за оновлення ПЗ

HP буде брати плату за оновлення ПЗ, hp, програмне забезпечення, інвестиції
HP буде брати плату за оновлення ПЗ

Явно ризикуючи викликати обурення у корпоративних клієнтів, компанія HP сьогодні оголосила, що всі існуючі користувачі Enterprise Server не зможуть більше скачувати сервіс-паки, патчі безпеки та оновлення прошивок для своїх серверів, якщо не підписали угоду про підтримку. Нова угода передбачає платний доступ до програмних апдейтів.

«Компанія HP здійснила значні інвестиції в інтелектуальний капітал, щоб гарантувати найкращий сервіс і досвід для наших користувачів, — сказано в офіційному спілкуванні. — ми як і раніше пропонуємо диференційне обслуговування клієнтів за допомогою нашого всеосяжного портфеля підтримки користувача… Тільки користувачі HP та авторизовані партнери мають можливість завантажувати і використовувати наші матеріали. У відповідності з цими зобов‘язаннями, з лютого 2014 року Hewlett-Packard Company починає брати плату за оновлення прошивок і сервіс-паки для Service Pack for ProLiant (SPP) на сервери HP ProLiant». Окремі прошивки і SPP для цих продуктів будуть доступні тільки через HP Support Center і тільки для клієнтів, які підписали угоду на платне оновлення, яке прив’язане до ідентифікатора HP Support Center User ID.

Ініціатива HP цілком логічна і законна, але виникає питання: якщо розробник випустив неякісний продукт і виявив брак через три-чотири роки, хіба користувач повинен платити гроші за виправлення браку?

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: