Новини / Бізнес / Урожай картоплі буде на мільйон тонн більше ніж минулого року
4 жовтня 2014, 09:06
Розмір шрифта: А А А

Урожай картоплі буде на мільйон тонн більше ніж минулого року

Урожай картоплі буде на мільйон тонн більше ніж минулого року, виробництво картоплі, Міністерство аграрної політики і продовольства, врожай
Урожай картоплі буде на мільйон тонн більше ніж минулого року

Виробництво картоплі в Україні в цьому році може збільшитися в порівнянні з 2013 роком майже на мільйон тонн до 22,8 млн, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.
«В Україні в 2014 році прогнозується отримати 22,8 млн тонн картоплі (при врожайності 17 т / га з площі 1348 тис. га). Це на 987 тис. тонн більше, ніж торік (без урахування АР Крим)», – йдеться в повідомленні.
Згідно з повідомленням, Україна з вирощування картоплі займає четверте місце в світі. На сьогоднішній день в Україні зареєстровано 40 сортів картоплі.
«Сьогодні перед нами стоїть завдання по залученню інвесторів і розширенню експортного потенціалу. Можна буде з упевненістю говорити про те, що Україна – потужний експортер не тільки зерна, але і картоплі», – цитує прес-служба міністра аграрної політики Ігоря Швайки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Roman 5 жовтня 2014, 14:18 ссылка
    Картошка не спасет Украину, если у населения нет денег. Все деньги превратятся в черный нал. Не зря же Ярема приватизировал вместе с кумом несколько конвертационных центров. Даже Левченко с Коломойским не смогли ему помешать. а Яценюк обиделся до слез, такой жирный кусок из его рук уплыл... http://prokurorska-pravda.today/article/605
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ціна на українську полуницю знизилася вдвічі

8 травня 2017, 13:20

Урожай в Україні знаходиться під загрозою – експерти

3 квітня 2017, 14:59

Україну чекають серйозні проблеми з урожаєм — експерт

24 березня 2017, 18:26

Останні новини за сьогодні: