Новини / Бізнес / Південна Корея буде купувати українське м’ясо і молоко
21 вересня 2016, 10:01
Розмір шрифта: А А А

Південна Корея буде купувати українське м’ясо і молоко

Південна Корея буде купувати українське м’ясо і молоко, Південна Корея, імпорт, українська продукція, тваринництво, м’ясо, молоко
Південна Корея буде купувати українське м’ясо і молоко

Південна Корея висловила велику зацікавленість в імпорті української продукції тваринництва, зазначивши її високу якість і органічність завдяки відсутності використання ГМО.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації тваринників України.

Напередодні відбулася ділова зустріч, на якій були присутні консул посольства Республіки Корея Шин Кю Хо, керівник Департаменту продовольства і маркетингових досліджень Корейського аграрного економічного інституту Хуг Дук, керівник європейської філії компанії Eurofarm (Сеул, Корея) Янг Юн Юнг і дослідник Агропродовольчого центру компанії Eurofarm Сео Ганчеол .

Але є ще нюанси, над якими потрібно попрацювати, зокрема, в галузі молочного виробництва.

Так, в Україні тільки кілька заводів мають таку установку як Ultra High Temperature – обладнання для перевезення молока, яке здатне повністю забезпечити збереження його якості: всіх поживних речовин в їхньому первинному вигляді. Таке молоко більш органічне і екологічно чисте. На жаль, більшість переробників не мають подібного обладнання. Але корейці готові допомогти в цьому, проінвестувавши проект.

Також корейська сторона планує побудувати в Україні власний молокопереробний завод для прямого імпорту молока до своєї країни.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: