Новини / Бізнес / Росіяни платитимуть Путіну за поставки електрики на Луганщину
27 квітня 2017, 09:20
Розмір шрифта: А А А

Росіяни платитимуть Путіну за поставки електрики на Луганщину

Росіяни платитимуть Путіну за поставки електрики на Луганщину, Міністерство енергетики Росії, постачання електроенергії, Луганщина
Росіяни платитимуть Путіну за поставки електрики на Луганщину

Видання Коммерсант дізналося про те, що Міністерство енергетики Росії збирається «покрити» витрати на забезпечення поставками електроенергії Луганщини за рахунок росіян, передає replyua.net. Джерела в Міненерго заявили про те, що постачання електрики на окуповані території Луганської області зарахували як технологічні втрати мережної російської компанії, і це загрожує черговим підвищенням тарифів для звичайних споживачів — їм доведеться переплачувати близько 2-4,6 мільярдів рублів на рік.

Як пояснює видання, 30 квітня питання про постачання електроенергії буде обговорюватися на засіданні ради регулятора енергетичних ринків «Ради ринку». Буде затверджена схема, згідно з якою планується розподілити поставки електрики на Луганщину по всьому російському енергоринку. Співрозмовник підкреслив, що основне навантаження ляже на споживачів, які отримають квитанції з підвищеним тарифом.

Однак, за твердженням джерела, населення не буде платити за продукцію, що поставляється в Луганську область. Максимальне навантаження на споживачів може досягати 4,6 мільярда рублів. При вирішенні питання не будуть поки враховані економічні наслідки для РФ, і схема почне діяти 30 квітня. Згідно з рішенням, поставки триватимуть до 31 травня наступного року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Сьогодні в Україні вводиться фотофіксація обов'язкового технічного контролю

24 травня 2017, 08:09

Mcdonald's буде більше купувати продуктів в українських фермерів

5 квітня 2017, 19:42

Німці готові забезпечувати українців газом

18 березня 2017, 15:08

Останні новини за сьогодні: