Новини / Бізнес / Інтернет-магазини будуть отримувати до 50% покупців з соцмереж
12 лютого 2013, 13:26
Розмір шрифта: А А А

Інтернет-магазини будуть отримувати до 50% покупців з соцмереж

Інтернет-магазини будуть отримувати до 50% покупців з соцмереж, Gartner, інтернет-магазин, соціальна мережа, користувачі, покупка товара
Інтернет-магазини будуть отримувати до 50% покупців з соцмереж

Згідно з прогнозом аналітичної компанії Gartner, до 2015 року до половини нових покупців інтернет-магазинів будуть приходити за покупками з соціальних мереж. У свою чергу інтернет-магазини будуть ідентифікувати значну частину користувачів із соціальних мереж.

Зараз лише близько 5% клієнтів інтернет-магазинів з соціальних мереж орієнтуються останніми, оскільки магазини вже встановили в числі свого програмного забезпечення розширення для ідентифікації користувачів з соцмереж. У Gartner прогнозують, що в найближчі кілька років це число значно зросте, а соціальні мережі будуть досить активно використовувати власну аудиторію для маркетингових цілей.

Gartner радить інтернет-магазинах вже зараз зайнятися створенням систем крос-авторизації користувачів з соціальними мережами, щоб максимально полегшити для користувачів процес створення і розміщення замовлення на купівлю товару. Для користувачів єдині системи авторизації також досить зручні, оскільки їм не доводиться реєструватися на різних ресурсах, а користуватися лише одним логіном / паролем для ідентифікації.

За прогнозами Gartner, у найближчі два роки багато інтернет-магазини почнуть підтримку відкритих технологій для управління авторизацією. «Підтримка таких технологій, як OAuth або OpenID зараз є стандартною для більшості IAM-вендорів, а традиційні системи управління інтернет-торгівлею поки не завжди забезпечують подібну підтримку», — говорить Ант Аллен, аналітик Gartner. «Ми очікуємо, що в майбутньому підтримка відкритих протоколів авторизації стане стандартною для більшості операторів інтернет-торгівлі».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: