Новини / Бізнес / Чистий прибуток McDonald's склав $1,27 млрд
20 квітня 2012, 17:00
Розмір шрифта: А А А

Чистий прибуток McDonald's склав $1,27 млрд

Чистий прибуток McDonald's склав $1,27 млрд, McDonald's Corp, Чистий прибуток, акції, електронні торги
Чистий прибуток McDonald's склав $1,27 млрд

Найбільша в світі мережа ресторанів швидкого обслуговування McDonald's Corp. збільшила чистий прибуток в I кварталі 2012 року на 4,8% завдяки зростанню числа відвідувачів закладів компанії в США, повідомляється в прес-релізі McDonald's.

Чистий прибуток компанії в січні-березні склав $ 1,27 млрд, або $ 1,23 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $ 1,21 млрд, або $ 1,15 на акцію, за аналогічний період 2011 року. Середній прогноз аналітиків, опитаних агентством Bloomberg, для цього показника також залишав $ 1,23 на акцію. Виручка McDonald's підскочила за підсумками кварталу на 8% — до $ 6,55 млрд.

Світові продажі ресторанів компанії, відкритих не менше 13 місяців тому, виросли на 7,3%, при цьому в США, де було зафіксоване істотне зростання числа відвідувачів, продажі збільшилися на 8,9%, в Європі — на 5%, в регіоні «Азія, Близький Схід і Африка»- на 5,5%.

За оцінками компанії, глобальні продажі ресторанів, відкритих не менше 13 місяців тому, підвищилися на 4% в квітні — першому місяці II кварталу.

Вартість акцій McDonald's піднялася в ході електронних торгів у п'ятницю на 1% — до $ 96,24. З початку цього року папери компанії подешевшали на 5%.

Мережа McDonald's об'єднує понад 32 тис. ресторанів у 117 країнах світу, три чверті закладів працюють під управлінням франчайзі. Штат компанії складає близько 1,7 млн ??осіб.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: