Новини / Бізнес / Coca-Cola стала оператором зовнішньої реклами
1 березня 2010, 09:09
Розмір шрифта: А А А

Coca-Cola стала оператором зовнішньої реклами

Coca-Cola стала оператором зовнішньої реклами, зовнішня реклама, Coca-Cola, реклама, білборди
Coca-Cola стала оператором зовнішньої реклами

 

Виробник як і раніше орендує рекламні площі в операторів, але також у компанії є власні LED-екрани 14 на 48 футів (4,3 на 14,3 метра). Наприкінці минулого року Coca-Cola почала розвивати власну мережу цифрових рекламних носіїв. Зараз у компанії 29 білбордів.

Такий крок пояснюється тим, що компанія прагне мати максимально швидкого доступу до рекламного простору. Для американського ринку, що швидко росте, такий підхід незвичайний. За даними Американської Асоціації зовнішньої реклами, на рік на ринку з'являється кілька сотень нових цифрових білбордів. Зараз у США їх 1800. Цього року Coca-Cola планує придбати від 15 до 25 цифрових щитів.

Це не можна назвати унікальним досвідом: багато великих брендів купують рекламні щити біля стадіонів, спонсорами яких вони є, або біля штаб-квартир.

Тепер Coca-Cola може рекламувати саму себе цілодобово, сім днів на тиждень. А можливості цифрових екранів дозволять компанії здавати їх своїм партнерам-рітейлерам. Є ще одна перевага, менш явна: компанія зможе відстежувати ефективність комунікацій, що, у свою чергу, дозволить оптимізувати рекламну кампанію.

Coca-Cola витратила $ 31 млн. на зовнішню рекламу в США, і $ 30 млн. за перші 11 місяців минулого року. У 2010 році очікуються приблизно такі ж витрати.

Компанія відмовилася коментувати вартість цифрових щитів. Один такий щит коштує приблизно $ 250 тис., залежно від розмірів і роздільної здатності.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З яких грошей Україна буде платити держборг

24 квітня 2017, 17:32

Україна стрімко нарощує експорт в ЄС

14 квітня 2017, 16:04

Останні новини за сьогодні: