Новини / Бізнес / Danone змінює агентство в Україні
1 березня 2010, 08:58
Розмір шрифта: А А А

Danone змінює агентство в Україні

Danone змінює агентство в Україні, реклама, Danone, Київстар
Danone змінює агентство в Україні

Danone змінив обслуговуюче його в Україні агентство: замість Initiative ним стало Mediaedge: cia, що входить в Group M. Цю інформацію «МедіаБізнесу» підтвердив виконавчий директор MindShare Україна Олексій Вірко.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Росії, з 2010 року відповідає за закупівлі реклами та стратегічне планування кампаній російського підрозділу Danone агентство Mediaedge: cia, що входить в Group M.

У лютому в російських ЗМІ з‘явилася інформація, що вигравше минулої осені конкурс на закупівлі реклами для Danone (бюджет в 2008 році $ 124 млн) агентство Mediaedge: cia в Росії поки так і не змогло виконати взяті на себе зобов’язання і Danone вже зввернулась за допомогою до свого колишнього медіапартнера. Однак кілька днів тому Danone разослала офіційного листа в «Газпром-Медіа» і «Відео Інтернешнл», де компанія повідомляла, що не має наміру змінювати агентство. І закупівлею телереклами в 2010 році для компанії будет займатися Mediaedge: cia, яка виграла тендер.

Як писав «МедіаБізнес», агентство Mediaege:cia перемогло і в тендері на обслуговування «Київстар» (раніше медіаобслуговуванням «Київстару» займалося локальне українське агентство МПГ). За даними учасників ринку, річний медіабюджет «Київстару» складає близько 120 млн грн. За різними оцінками, 60-70% цієї суми витрачається на телевізійну рекламу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (55)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

У столичній підземці хочуть встановити відеоспостереження у вагонах метро за 83 млн грн

19 травня 2017, 18:49

Київське метро не зупиниться, але «порідшає»

30 квітня 2017, 17:37

Останні новини за сьогодні: