Новини / Бізнес / Давати кредити в Україні нікому, — інвестбанкір
13 листопада 2013, 09:19
Розмір шрифта: А А А

Давати кредити в Україні нікому, — інвестбанкір

Давати кредити в Україні нікому, - інвестбанкір, Інвестиційний Капітал Україна, Міжнародний валютний фонд, Макар Пасенюк, кредитори
Давати кредити в Україні нікому, — інвестбанкір

За словами партнера групи Інвестиційний капітал Україна (ICU) Макара Пасенюка, якісних позичальників в Україні мало

Міжнародний валютний фонд (МВФ) хоче співпрацювати з Україною, але не хоче, щоб його кошти витрачалися виключно на споживання. Таку думку висловив партнер групи Інвестиційний капітал Україна (ICU) Пасенюк в інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

«МВФ чудово розуміє, що ринки можуть не відкритися, реформ не станеться, фундаментально нічого не зміниться — в результаті свої гроші вони не повернуть», — зазначає експерт. За його словами, в результаті відсутності реформ з України можуть піти всі приватні кредитори, а МВФ залишиться на самоті. Представники Фонду в Україні хочуть уникнути такого розвитку ситуації.

Співробітництво з МВФ Україні необхідно, переконаний Пасенюк. Він вказує, що інші міжнародні кредитори — Європейський банк реконструкції і розвитку, Міжнародна фінансова корпорація — кредитують проекти реальної економіки. «Але давати грошей нікому — мало в Україні якісних позичальників, які відповідають вимогам МФО», — заявляє експерт.

Нагадаємо, місія МВФ почала роботу в Україні 17 жовтня. Висновки роботи місії можуть вплинути на відновлення співпраці України і МВФ за програмою stand-by. Попередня програма stand-by завершила свою дію ще в минулому році. З тих пір українська влада заявляє про необхідність відкриття нової кредитної лінії обсягом близько $15 млрд. Ці кошти в першу чергу необхідні для проведення виплат за попередніми кредитами МВФ — у жовтні-листопаді цього року країні належить виплатити фонду три транші на загальну суму $1,57 млрд. Ще $2,5 млрд. потрібно виплатити в 2014 році.

Робота місії завершилася 29 жовтня.

Вчора офіційний представник МВФ Джеррі Райс заявив, що Фонд має намір продовжити переговори про співпрацю з Україною в середині грудня. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: