Новини / Бізнес / МінАПК робить послугу виноробам
1 лютого 2011, 09:04
Розмір шрифта: А А А

МінАПК робить послугу виноробам

МінАПК робить послугу виноробам, Міністерство аграрної політики, виноробні підприємства, ліцензія, виробництво вина, виноград, власна продукція
МінАПК робить послугу виноробам

Міністерство аграрної політики і продовольства України пропонує знизити для виноробних підприємств плату за ліцензії на оптову торгівлю вином власного виробництва з діючих 500 тис. грн до 780 грн. Відповідний проект постанови Кабінету міністрів оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінагропроди.

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, зниження вартості ліцензій для виробників вина дозволить стимулювати розвиток вітчизняного виноробства, в першу чергу, підприємств, які самі вирощують виноград і виробляють вино, і надасть їм можливість самостійно вийти на ринок зі своєю продукцією.

Раніше повідомлялося, в минулому році з відповідною ініціативою знизити плату за ліцензії на оптову торгівлю винами власного виробництва до 780 грн виступило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

У 2009 році Міністерство аграрної політики України запропонувало дозволити вітчизняним виноробним підприємствам здійснювати оптову торгівлю власною продукцією без наявності ліцензій.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Державні банки можуть вийти на український ринок лотерей

27 травня 2017, 18:21

Останні новини за сьогодні: