Новини / Бізнес / Хміль: Гроші на дороги розподіляються за політичними домовленостями
25 березня 2016, 20:00
Розмір шрифта: А А А

Хміль: Гроші на дороги розподіляються за політичними домовленостями

Хміль: Гроші на дороги розподіляються за політичними домовленостями, ремонт доріг, грошові кошти, розподіл, Роман Хміль
Хміль: Гроші на дороги розподіляються за політичними домовленостями

Розподіл коштів, виділених на ремонт доріг у 2016 році, відбувалося в ручному режимі – за політичними домовленостями.Про це заявив глава департаменту автотранспорту Роман Хміль.

 “Я згоден з тим, що ці гроші потрібні там, куди їх направляють. Також я знаю багато інших місць, де вони найпотрібніші, але туди вони не пішли, тому що ділилися не за формулою, а за політичними домовленостями”, – заявив ЕП Хміль .

За його словами, якщо раніше впливу на процес у Мінінфраструктури та Укравтодору було більше, то зараз цей розподіл повинен погоджувати бюджетний комітет ВР.

“Бюджетний комітет – це депутати, які туди починають бігати і впливати: а давайте на це, а не на те, а то ми не проголосуємо. Вони не дивляться на об’єктивну інформацію про стан доріг, не запитують її. Це політичний механізм, а повинен бути технічний – гроші повинні йти туди, де вони обґрунтовано потрібніші”, – додав чиновник.

При цьому, за інформацією ЕП, департамент автотранспорту розробив формулу, яка дозволяє в автоматичному режимі розподіляти в точності до кілометра кошти в залежності від стану доріг.Нагадаємо, раніше Кабмін виділив на ремонт доріг в Україні близько 19,4 мільярда гривень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Кабміні пригрозили тюремними термінами за дірки на дорогах

30 травня 2017, 15:27

Останні новини за сьогодні: