Новини / Бізнес / В Україні будуть дешеві кредити і депозити
13 червня 2014, 13:52
Розмір шрифта: А А А

В Україні будуть дешеві кредити і депозити

В Україні будуть дешеві кредити і депозити, банківський сектор, концепція, фінансовий регулятор, депозит
В Україні будуть дешеві кредити і депозити

НБУ презентувала Концепцію розвитку банківського сектору України до 2020 року.

Даною концепцією НБУ наділяється певними повноваженнями і буде виступати в особі фінансового регулятора, чиє відомство планують перевести такі структури, як страхові компанії, кредитні спілки і ломбарди. На думку НБУ такий крок дозволить зробити вищезгадані структури більш надійними для громадян, які вирішили вкласти туди свої гроші.

Також документом заявлено, що до 2018 року комерційні банки, які проводять свою діяльність на території України, повинні збільшити свій статутний фонд до 500 мільйонів гривень, до 2020 року — до 750 мільйонів гривень. Експерти вважають, що така міра дозволить позбутися від «слабких» банків, але може призвести до послаблення конкуренції в цьому секторі.

В планах НБУ прописано значне зниження ставок на кредити (до 7-9%). Щоб домогтися цього, планується суттєве зниження ставок за депозитами (до 3-4%). При цьому скасована можливість дострокового зняття депозиту. У альтернативу їй буде представлений новий вид послуги — ощадний вклад. Внеском можна буде вільно розпоряджатися, однак процентні ставки по ньому будуть менше, ніж за депозитом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: