Новини / Бізнес / Дітям про гроші. Майстер-клас від Нацбанку
31 жовтня 2013, 17:52
Розмір шрифта: А А А

Дітям про гроші. Майстер-клас від Нацбанку

Дітям про гроші. Майстер-клас від Нацбанку, гроші, діти, Національний банк України, депозит, фінансова грамотність
Дітям про гроші. Майстер-клас від Нацбанку

Коли і як з'явилися гроші, які види розрахунків існують, як працює Національний банк. Майбутнім вкладникам, які сьогодні навідалися в Управління НБУ від 8-ми до 14-ти. Але, незважаючи на свій вік, вони знають толк в грошах.

Настя, 8 років:

Які ти знаєш грошики? — 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1000.
І впевнені, власні заощадження під подушку ховати не варто. Гроші повинні працювати і приносити прибуток. Щоб було чим оплатити свої мрії і бажання.

Настя Гадикіна:

Ось подарували мені гроші, половину з них я відкладаю на мрію якусь-10%, деякі я витрачаю відразу, деякі я знаю, що мені захочеться що-то, на якісь дрібні бажання.
Вова, 13 років:

Мої друзі кажуть, що це типу класно. Покласти можна, вони накопичуються на депозиті, якщо покласти, вони накопичуються і в кінці у тебе багато грошей.
Поглянути на банк не тільки з боку каси маленьких економістів в НБУ запросили у Всесвітній день заощаджень. В Європі «економлять» з 20-х років минулого століття, а в Україні його почали відзначати лише в 2012. І мова йде не тільки про грошових заощадженнях.

Сергій Толкачов, заст. начальника управління:

Визначенням ощадності має не тільки розуміння заощадження, економне витрачання коштів у першу чергу, але ж за задумом це повинно бути і раціональне використання тих ресурсів, які є у людини і в повсякденному житті, на роботі, в навчанні. Тобто ті ресурси, які людина використовує в своїй життєдіяльності.
Що таке гроші, які у них функції, і як навчитися економити діти повинні знати з раннього віку, впевнена викладач Катерина Попова. На осінніх канікулах вона викладає фінансову грамотність дітям. Каже: після 4-х днів курсу учні зовсім по-іншому починають дивитися на грошові знаки і економію.

Катерина Попова, викладач фінансової грамотності:

Деякі діти приходять з проблемою, що вони не можуть, от батьки дали їм 20 гривень в день, а їм цього недостатньо, як правильно розпорядитися, що правильно купити. Також ми даємо поняття про те, які продукти корисні, а які — ні. Тобто, як правильно розпоряджатися грошима і як їх примножувати.
Уроки економічної грамоти не завадять і деяким дорослим, впевнена Катерина. Адже саме від них діти отримують перший досвід спілкування з грошима. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: