Новини / Бізнес / Deutsche Bank створить фонд для збиткових активів
30 січня 2012, 14:18
Розмір шрифта: А А А

Deutsche Bank створить фонд для збиткових активів

Deutsche Bank створить фонд для збиткових активів, Deutsche Bank, збиткові активи, інвестори
Deutsche Bank створить фонд для збиткових активів

Deutsche Bank, провідний банк у ФРН, готується запустити фонд для збору неліквідних або збиткових активів інвесторів, які ті тримають в хедж-фондах, так і не зуміли відновитися від фінансової кризи. Про це пише газета The Financial Times з посиланням на джерела у фінансовій організації. За оцінкою експертів Deutsche Bank, більш ніж через три роки після краху банку Lehman Brothers інвестори володіють від 80 до 100 млрд доларів, розміщених в хедж-фондах. Ці кошти можуть принести прибуток вже в найближчі роки.

Великі можливості для заробітку на таких «токсичних» активах відкриваються завдяки новим правилам роботи фінансових ринків. Зокрема, мова йде про стандарти «Базеля II» і «Кредитоспроможність-3» (Solvency III), які змушують банки та страхові компанії продавати проблемні фінансові продукти, говорять джерела видання. Фонд, який створюється Deutsche Bank спільно з нью-йоркською компанією Rosebrook Capital, повинен отримати прибуток в 500 млн доларів від такої розпродажу, вказують обізнані співрозмовники газети.

Deutsche Bank веде переговори про покупку цих активів з суверенними фондами добробуту і пенсійними фондами. Deutsche Bank і Rosebrook куплять інвестиції в хедж-фондах і будуть тримати їх до погашення, після чого і отримають дивіденди.

Створюваний фонд випустить інвестиційні зобов‘язання на користь клієнтів (інвесторів фонду), які окупляться через три роки. Deutsche Bank і Rosebrook прогнозують, що витрати на фонд окупляться після трьох років. «Проблема в тому, що інвестори тримали ці кошти протягом трьох або чотирьох років і отримали свого роду стомлення. Вони хочуть позбутися від них, як і керуючі компанії, і приватні банки», — заявив в інтерв’ю газеті топ-менеджер Deutsche Bank Денні Каплан .

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

Китайські інвестори планують впровадити в Україні проекти з виробництва енергії з відходів

30 травня 2017, 19:25

Останні новини за сьогодні: