Новини / Бізнес / Будинки в передмістях ростуть, Київрада знайшла вирішення конфліктів при забудові — новини ринку нерухомості
22 травня 2017, 16:41
Розмір шрифта: А А А

Будинки в передмістях ростуть, Київрада знайшла вирішення конфліктів при забудові — новини ринку нерухомості

Будинки в передмістях ростуть, Київрада знайшла вирішення конфліктів при забудові - новини ринку нерухомості, ринок нерухомості, передмістя, будівництво
Будинки в передмістях ростуть, Київрада знайшла вирішення конфліктів при забудові — новини ринку нерухомості

Найголовніші новини ринку нерухомості в Україні від НВ Бізнес.

1 Передмістя знову лідирує за темпами будівництва

Поки київські забудовники вирішують проблеми з пошуком нових земель під об‘єкти, передмістя впевнено лідирує за темпами введення нових ЖК.

«Оскільки сьогодні темпи будівництва житла в передмісті вже обігнали показники в самому Києві, створення нових великих житлових кварталів з розвиненою інфраструктурою можуть залучити інвестиції в розвиток бізнесу на цих територіях. Створення комфортного міського середовища з креативними публічними просторами, соціальної, комерційної та транспортною інфраструктурою в межах одного житлового комплексу створює хороші можливості для «переїзду» багатьох невеликих компаній в міста-супутники. Це створить нові робочі місця і може зменшити їжак денну «міграцію» на роботу до столиці», — вважає директор проектної компанії АИММ-Груп Анна Іскіердо.

Відкритим залишається питання створення комфортного середовища проживання і кварталів, які передбачають концепцію «місто в місті».

Покупець шукає ЖК, де під рукою будуть всі необхідні соціально-побутові об’єкти. Важливу стратегічну роль відіграє наявність поблизу школи або садка.

У передмісті легше почати комплексне освоєння територій — там більше вільного місця. Є шанс, що в майбутньому якісних об‘єктів стане більше, тому як покупець став більш вимогливими, а кількість пропозицій на ринку зросла.

2 Київрада запропонувала обов’язкові громадські слухання перед будівництвами

Проблемні будівництва в Києві — явище не нове, проте вже встигло набриднути своїм існуванням. Кількість недобудов з кожним роком збільшується на десятки об‘єктів, а системного рішення на ринку поки так і не знайшли.

Тим часом на сайті київської міської ради з’явилася петиція, яка пропонує узаконити проведення громадських слухань перед початком будівельних робіт в Києві, що має запобігти конфліктні ситуації між суспільством і девелоперами.

На думку автора петиції, рішення товариства з дозволу або заборони проведення будівельних робіт повинно бути остаточним і оскаржуватися тільки в судовому порядку. Крім того, територія, на яку громадськість не допускає бізнес, повинна вноситися до реєстру заборон проведення будь-яких робіт.

«На жаль, мода на«наметовий»політику в Україні, що почалася в середині 2000-х років, призвела до того, що протести обуреної громадськості почали виникати з будь-якого, навіть самому малозначних приводу. Від мирного участі в житті країни або міста ми перейшли в стан постійної боротьби. А забудовники, крім наявного статусу шкідників, стали сприйматися, як джерело заробітку для вічно незадоволених і псевдообщественніков», — розповідає Олексій Говорун, заступник генерального директора з розвитку та маркетингу компанії ТММ .

Псевдоактівістов не цікавить наявність дозвільної документації та законність будівництва, адже основною їхньою метою є шантаж забудовників. Таким спланованим акцій вже піддалися багато столичних девелопери.

«Існує законний порядок отримання документів на ведення будівельної діяльності. І забудовники, які його виконують, мають повне право на реалізацію своїх об'єктів. Громадськості варто зосередитися на впливі через вибори в органи місцевого самоврядування», — додає Олексій Говорун.

3 Ізраїль відкрив ринок для українських будкомпаній

Українських будівельників тепер готові офіційно брати на роботу в Ізраїлі. Ізраїль і Україна підписали імплементаційний договір про тимчасове працевлаштування українських заробітчан в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю.

Угода регулює міждержавні контакти в будівельній сфері. Зокрема, вводить механізм офіційного працевлаштування українських будівельників.

Втім, українським будівельникам активно зазивають на роботу і інші країни. Наприклад, Польща або Чехія.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: