Новини / Бізнес / Донецький ринок житла готується до крутого піке
16 травня 2007, 08:35
Розмір шрифта: А А А

Донецький ринок житла готується до крутого піке

Донецький ринок житла готується до крутого піке, іпотечні позики, кредити, Донецьк, іпотечні кредити
Донецький ринок житла готується до крутого піке

Ще одним поштовхом до розвороту ринку можуть стати проблеми з невиплатами населенням іпотечних позик. «Банки і страхові компанії, з якими ми працюємо і спілкуємося, констатують зростання числа невиплат по кредитах. Таку інформацію нам повідомили дніпропетровські колеги. Це означає, що до кінця року на ринок буде викинуто велику кількість «проблемних» квартир», — говорить С.Безверха.

До речі, сьогоднішня ставка по іпотечних кредитах в Донецьку в середньому складає 13% річних в доларах США, що примушує людей, що потребують житла, відкласти рішення квартирного питання до кращих часів. Хоча ті, хто його все ж таки вирішує, обзаводиться дахом над головою на первинному ринку, який останнім часом в Донецьку на підйомі: і по об'ємах, і по термінах, і по активності продажів.

Разом з тим, в Приватбанку інформацію по невиплатах по іпотечних кредитах спростували. «Клієнти, що зважилися на оформлення іпотечного кредиту, відносяться до категорії найакуратніших позичальників. Тому відсоток невиплат саме по таких кредитах наймізерніший», — відзначив представник банку.

В даний час в Донецьку хрущовки коштують в середньому від $40 до $50 тис. «двушки» — $50-60 тис., «троячок» –$60-70 тис. У самому центрі ціни на порядок вище. На відміну від міських квартир росте в ціні земля, мінімальна вартість якої може досягати $20 тис. за сотку, в центрі ціни дотягують до $30-40 тис.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Українцям стали менше давати в борг

29 травня 2017, 14:25

Більшість українців не підтримують кредити МВФ

15 травня 2017, 17:39

Останні новини за сьогодні: