Новини / Бізнес / Законопроект про скасування печаток дозволить щорічно економити громадянам близько 36,5 млн грн
8 жовтня 2010, 16:32
Розмір шрифта: А А А

Законопроект про скасування печаток дозволить щорічно економити громадянам близько 36,5 млн грн

Законопроект про скасування печаток дозволить щорічно економити громадянам близько 36,5 млн грн, Госкомпредпрінімательста, економія, юридичні особи, Міністерство внутрішніх справ, друк, підприємства
Законопроект про скасування печаток дозволить щорічно економити громадянам близько 36,5 млн грн

Розроблений Держкомпідприємництва законопроект про скасування обов‘язковості печаток дозволить громадянам заощаджувати щорічно близько 36,5 млн грн, повідомляє прес-служба відомства.

Запропонованим проектом закону передбачається вилучити з чинного законодавства норми про обов’язкове використання печаток юридичними особами. За бажанням печатку можуть використовуватися як інформаційний елемент.

Ціна дозволу МВС на отримання печатки зараз становить 81 грн, а ціна на її виготовлення — 220-240 грн. Отже, загальна сума, яка витрачається підприємством на отримання дозволу та на виготовлення самої печатки становить близько 321 грн і забирає від 5 до 7 днів.

За оперативними даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за станом на 1 вересня 2010 р. кількість зареєстрованих суб'єктів господарювання складає 113 тис. 759 осіб. У цілому вони витрачають на виготовлення печаток 36500000 грн. Крім того, за підрахунками фахівців комітету, ще близько 40 тис. грн підприємці платять за знищення печаток, оскільки знищення однієї коштує 18 грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: