Новини / Бізнес / Колесников хоче експлуатувати дороги по-європейськи
9 серпня 2011, 10:54
Розмір шрифта: А А А

Колесников хоче експлуатувати дороги по-європейськи

Колесников хоче експлуатувати дороги по-європейськи, автомобільні дороги, Борис Колесников, Міністерство інфраструктури
Колесников хоче експлуатувати дороги по-європейськи

Уряд підтримав зміни до Концепції реформування системи державного управління автодорогами загального користування і затвердило план заходів щодо її реалізації. Відповідний проект розпорядження Кабінету міністрів було винесено на розгляд уряду 3 серпня віце-прем'єр-міністром — міністром інфраструктури Борисом Колесніковим.

Як повідомили в прес-службі Мінінфраструктури, серед основних заходів, які заплановано провести відповідно до прийнятої Концепції, — передача близько 122 тис. км. доріг місцевого значення разом із відповідним фінансуванням місцевим адміністраціям. Таким чином, реалізація Концепції дозволить розширити повноваження і підвищити відповідальність місцевих органів виконавчої влади з управління автомобільними дорогами місцевого значення.

Також буде проведена реструктуризація Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України».

Для створення конкурентного середовища та підвищення якості робіт на ринку з експлуатації доріг планується залучати приватні компанії.

У повідомленні наголошується, що Мінінфраструктури при розробці та реалізації своїх стратегій і планів керується інтересами громадян. Зокрема, в частині експлуатації доріг загального користування пріоритетне завдання — створення умов для безпечного і комфортного пересування громадян автодорогах. Отже, виконання Концепції та заходів щодо її реалізації не тільки поліпшить стан автодоріг, а також сприятимуть поліпшенню рівня життя українців та міжнародному іміджу України, впевнені у міністерстві.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: