Новини / Бізнес / Експорт свіжої сьомги з Норвегії в Україну виріс в 2 рази
26 грудня 2012, 09:18
Розмір шрифта: А А А

Експорт свіжої сьомги з Норвегії в Україну виріс в 2 рази

Експорт свіжої сьомги з Норвегії в Україну виріс в 2 рази, експорт, сьомга, Норвегія, Україна
Експорт свіжої сьомги з Норвегії в Україну виріс в 2 рази

За період з січня по листопад 2012 експорт свіжої сьомги з Норвегії в Україну виріс в два рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — з 9 до 18 млн тонн. Загальна вартість експорту свіжої норвезької сьомги за вказаний період склала 510 млн. норвезьких крон (близько $ 90 млн). Про це повідомляє прес-служба Норвезького комітету з риби.
«Значне зростання експортних поставок сьомги в Україну пояснюється підвищеним попитом серед українців. Цьому сприяє одразу кілька факторів — зниження ціни на сьомгу, розширення роздрібної торгівлі, відкриття сучасних рибних супермаркетів і популярність японської кухні», — зазначив Інграм Скарстейн, представник Норвезького комітету з риби в Україні.
У Норвезькому комітеті з риби також відзначають поліпшення в системі логістики, що дозволяє ефективно розподілити доставку свіжої риби українським компаніям-переробникам без шкоди для її якості. Ну а маркування морепродуктів з Норвегії знаком NORGE дає можливість покупцеві без праці визначити регіон походження продукту високої якості.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • 123 (анонімно) 26 грудня 2012, 10:00 ссылка
    Автор сам понял, что он написал? 18 млн. тонн семги в Украину! За 90 млн.$. Т.е. по 5$ за тонну! Или по 4 коп. за килограмм семги. Кто-то , блин читает эти статьи перед тем, как разместить?!
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: