Новини / Бізнес / Епідемія коронавируса: співробітників Apple перевели на удаленку
9 березня, 20:07
Розмір шрифта: А А А

Епідемія коронавируса: співробітників Apple перевели на удаленку

Епідемія коронавируса: співробітників Apple перевели на удаленку, коронавірус, працювати віддалено, директор Apple Тім Кук
Епідемія коронавируса: співробітників Apple перевели на удаленку

Виконавчий директор Apple Тім Кук дозволив співробітникам глобальних філій компанії працювати віддалено в зв‘язку з поширенням коронавируса.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на повідомлення компанії.

За словами глави корпорації, співробітники можуть не з’являтися в офісах з 9 по 13 березня, якщо тип їх завдань дозволяє виконувати роботу в віддаленому режимі.

Крім цього, правило поширюється на ті регіони, де зафіксована найбільша кількість випадків зараження — в містах Санта-Клара і Елк-Гроув в Каліфорнії, а також у філіях в Сіетлі, Південної Кореї, Японії, Італії, Німеччини, Франції, Швейцарії та Великобританії.

Нагадаємо, станом на ранок 7 березня в Центрі громадського здоров‘я Міністерства охорони здоров’я України на дослідженні знаходилися 20 зразків матеріалів, в тому числі 6 від людей з підозрою на коронавірус і 14 — від контактних людей.

У 16 осіб коронавірус не виявили, дослідження зразків ще 4 контактних людей тривають.

Перед цим в КМДА відрапортували про готовність столиці до можливого спалаху коронавируса. Зокрема, в місті підготували 3 лікарні для дорослих, 3 — для дітей і 1 — для вагітних жінок. Всього, за даними влади, в місті підготували 500 ліжок для хворих.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: