Новини / Бізнес / Що робити, якщо нараховуються відсотки на закриту карту
31 жовтня 2013, 11:57
Розмір шрифта: А А А

Що робити, якщо нараховуються відсотки на закриту карту

Що робити, якщо нараховуються відсотки на закриту карту, кредит, заборгованість, відсотки
Що робити, якщо нараховуються відсотки на закриту карту

Клієнти українських банків стикаються з такими ситуаціями, коли повністю закривши та погасивши кредит, через деякий час виявляють заборгованість. Що робити в такому випадку і як попередити таку ситуацію?

Клієнтка Приватбанку залишила на форумі Banki.ua відгук про цей випадок: «У кінці серпня прийшла погасити кредит і закрити всі можливі борги. Погасила борг. Картки закрили. Але переглядаючи інтернет і Ваш сайт, зловила себе на думці, а раптом.

Виявилося карта заблокована. Борг 28грн. Це — відсотки за користування кредитом, які нараховуються 30-31 числа кожного місяця. Питання, як можна нараховувати відсотки на закриту карту. 16,10,2013 борг погашений. Питання будуть нараховані відсотки на відсотки на закриту картку, невідомо. Сказали треба перевірити в наступному місяці».

Аналогічна ситуація трапилася і з клієнткою Дельта Банку. «Виплатила кредит. По наївності думала — все. Не тут-то було. Приходить вимога — знову платити. Кажуть — сама винна, не зажадала довідку, що нічого не винна банку. Дурість, звичайно, але ладно. Плачу. Замовляю довідку. Обіцяли надіслати поштою протягом 2 тижнів. Минуло три, довідки немає. Зате сьогодні з ранку такий "довгоочікуваний дзвінок. Я знову повинна. Пояснюю ситуацію. Відповідь передбачуваний. «Вимагайте довідку. Не оплатите до завтра — нарахуємо штраф», — розповідає вона.

Чому таке стається і чи можна попередити подібні неприємності?

«Описані ситуації в цілому є нетиповими для банків — при закритті рахунку повинна бути проведена звірка і всі виявлені розбіжності, — коментує ситуацію директор департаменту роздрібних клієнтів ПАТ «Кредобанк» Орися Юзвышин. — Дещо інша ситуація з кредитами — за внесення останнього платежу не виключені певні технічні розбіжності щодо остаточного залишку.

Щоб уникнути подібних проблем, рекомендуємо і при закритті рахунків, і при повному погашенні кредиту вимагати від банку довідку про відсутність заборгованостей перед банком. Саме цей документ і є підтвердженням відсутності будь-яких боргів. Якщо ж ситуація трапилася, потрібно подавати офіційну скаргу — в більшості випадків такі справи вирішуються по суті».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Українцям стали менше давати в борг

29 травня 2017, 14:25

Останні новини за сьогодні: