Новини / Бізнес / Агрохолдинг з активами в Україні випустить єврооблігації на 3 млн євро
15 лютого 2016, 16:18
Розмір шрифта: А А А

Агрохолдинг з активами в Україні випустить єврооблігації на 3 млн євро

Агрохолдинг з активами в Україні випустить єврооблігації на 3 млн євро, Україна, активи, єврооблігації, Trigon Agri
Агрохолдинг з активами в Україні випустить єврооблігації на 3 млн євро

Компанія Trigon Agri (Данія), що володіє сільськогосподарськими активами в Україні, планує доручити раді директорів до 1 грудня 2016 року здійснити один або декілька випусків єврооблігацій на мінімум 3 млн євро з можливістю подальшої конвертації їх в акціонерний капітал без переважного права для існуючих акціонерів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.Таку пропозицію компанія має намір озвучити акціонерам на позачергових зборах, запланованих на 4 березня.Передбачається здійснити один або декілька випусків єврооблігацій мінімум на 3 млн євро і максимум на 6 млн євро.Конвертовані облігації видаються за ринковою ціною, яка може бути нижчою від їх номінальної вартості.

Згідно із запропонованими умовами, при визначенні ринкової ціни конвертованих облігацій рада директорів може взяти до уваги ринкову ціну на облігації, вже випущені компанією, ліквідність облігацій і зміну цін облігацій протягом періоду.Як повідомлялося раніше, Trigon Agri планує зменшити статутний капітал у 50 разів або на 63 517,465 тис. євро до 1 296,275 тис. євро шляхом зниження номінальної вартості кожної акції з 0,5 до 0,01 євро з метою покриття понесених збитків.

2014 рік Trigon Agri закінчила зі збитками 13,301 млн євро, скоротивши дохід на 1,13%, або на 0,853 млн євро до 74,536 млн євро порівняно з 2013 роком.Trigon Agri зібрала в Україні 162 тис. тонн зернових і олійних культур урожаю 2015 року.Компанія володіє активами в Україні та Естонії.В Україні займається рослинництвом і володіє 5 елеваторами загальною потужністю зберігання 322 тис. тонн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: