Новини / Бізнес / Евросеть скорочує кількість салонів
3 березня 2009, 08:35
Розмір шрифта: А А А

Евросеть скорочує кількість салонів

Евросеть скорочує кількість салонів, Евросеть, збитки
Евросеть скорочує кількість салонів

«Евросеть», найбільша компанія, що працює на ринку стільникового рітейла, закриває магазини в Україні. У січні-лютому було закрито 43 салони компанії (всього в Україні на сьогоднішній день працює 350 точок компанії). Рекордсменом став Донецьк — тут було закрито відразу 4 магазини «Євромережі», в Одесі і Харкові закрито по 2 салони. У решті міст України «Євромережа» закрила поки лише поодинці найрентабельнішому магазину.

По відомостях «Справи», причиною закриття торгових крапок в компанії називають дуже високу вартість оренди. Керівництво «Євромережі» хоче понизити витрати на оренду приміщень на 50%. По оцінках аналітиків, якщо «Евросеть» закриє 10% торгових крапок, то вони втратять тільки 5% продажів. В той же час витрати на оренду скоротяться на 20%. «Ми ведемо переговори з власниками приміщень на предмет зниження ставок і переходу від системи передоплати до постоплати оренди. У випадку, якщо нам вдається домовитися, ми залишаємося, якщо орендодавець не йде на компроміс — ми вимушені піти з крапки», — розповідає керівник філії компанії в Україні Денис Хрустальов.

За його словами, в даний момент найбільш проблемним регіоном є Крим. На сьогоднішній день в Сімферополі був закритий лише один магазин, розташований на проспекті Кирова. Проте якщо орендарі не понизять вартість оренди, будуть закриті і інші салони «Евросеть». «Там, де є дублюючі салони, ми залишимо найрентабельніший і перенесемо в нього асортимент з крапок», що звільнилися, — говорить Хрустальов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Мін'юст озвучив суму збитків України з-за анексії Росією Криму

22 лютого 2017, 17:19

В Україні оцінили збитки від спалаху чуми свиней

14 лютого 2017, 16:52

Експерти оцінили збитки від бойкоту української курятини

9 грудня 2016, 16:09

У Samsung озвучили суму збитків через Galaxy Note 7

14 жовтня 2016, 17:22

Останні новини за сьогодні: