Новини / Бізнес / Перевантажені фури щорічно завдають дорогам України збитків на 2 мільярди
15 серпня 2016, 09:28
Розмір шрифта: А А А

Перевантажені фури щорічно завдають дорогам України збитків на 2 мільярди

Перевантажені фури щорічно завдають дорогам України збитків на 2 мільярди, збитки, дорожнє господарство, фура, автотранспорт, дороги
Перевантажені фури щорічно завдають дорогам України збитків на 2 мільярди

Збитки, завдані дорожньому господарству України від перевищення допустимих габаритно-вагових норм автотранспортними засобами на дорогах, внаслідок чого руйнується дорожнє покриття, досягають близько 2 мільярдів гривень щорічно.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури з питань протидії корупції Юрій Лавренюк.

“Збитки, які завдають автомобілі з перевантаженням нашому дорожньому покриттю, досягають близько 2 мільярдів гривень щорічно. Якщо такі комплекси (дистанційні системи габаритно-вагового контролю. – ред.) будуть встановлені на всіх під’їздах до Києва, то штрафи від усіх цих зафіксованих перевантажень становитимуть близько 100 мільйонів гривень.

Тобто, якщо Київ матиме 7 таких вагових комплексів, які планує закупити КМДА, і буде прийнятий закон про дорожній фонд, то в наступному році Київ отримає 100 мільйонів гривень на ремонт своїх доріг”, – підкреслив Лавренюк.

Як повідомлялося, за оцінками Міністерства інфраструктури, більше 30% вантажного транспорту пересувається українськими дорогами з перевищенням допустимих вагових норм. Мінінфраструктури хоче зробити штрафи за перевантаження авто на дорогах одним із джерел наповнення Дорожнього фонду для фінансування ремонту і будівництва доріг, законопроект про створення якої зараз допрацьовує міністерство спільно з народними депутатами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

95% українських доріг у непридатному стані

28 лютого 2017, 17:42

Останні новини за сьогодні: