Новини / Бізнес / Приголомшливі цифри: забруднення повітря в ЄС щорічно приносить збитків на 940 млрд. євро
17 жовтня 2013, 08:26
Розмір шрифта: А А А

Приголомшливі цифри: забруднення повітря в ЄС щорічно приносить збитків на 940 млрд. євро

Приголомшливі цифри: забруднення повітря в ЄС щорічно приносить збитків на 940 млрд. євро, забруднення повітря, Європейський Союз, Янез Поточник
Приголомшливі цифри: забруднення повітря в ЄС щорічно приносить збитків на 940 млрд. євро

Здоров’я жителів європейських країн погіршується через надзвичайно високий рівень забруднення повітря. Економіки країн ЄС щорічно несуть багатомільярдні втрати.

Порядку 88 відсотків жителів європейських міст дихають повітрям, вміст у якому твердих зважених частинок в рази перевищує допустимі норми Євросоюзу. Про це йдеться в щорічній доповіді базованого в Копенгагені Європейського агентства з навколишнього середовища (ЄАНС), який був оприлюднений у вівторок, 15 жовтня.

“Жителі Європи часто дихають повітрям, якість якого не відповідає європейським стандартам”, – наводить слова фахівців ЄАНС агентство AFP. Проблеми зі здоров’ям і збої в екосистемі – лише деякі з можливих наслідків цієї негативної тенденції, цитує виконавчого директора організації Ханса Брюйнінкса агентство dpa. Окремі мікрочастинки діаметром менше 2,5 мікрона проникають глибоко в легені і навіть можуть всмоктуватися в кров, попереджають лікарі.

Забруднення на мільярди євро

За словами єврокомісара з питань екології Янеза Поточніка, забруднення повітря також найчастіше обертається прямими втратами для економіки. Збитки внаслідок негативного впливу на здоров’я громадян у країнах ЄС щорічно складають від 330 до 940 мільярдів євро.

“Число трудоднів щороку скорочується на 100 мільярдів, прямий збиток в результаті зниження продуктивності становить 15 мільярдів євро”, – зазначив комісар ЄС. При цьому через забруднення повітря частішають випадки, коли населенню потрібно надання лікарської допомоги. В результаті витрати на систему охорони здоров’я щорічно “збільшуються на 4 мільярди євро”, вказав він.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • take a look at it! (анонімно) 24 жовтня 2013, 08:51 ссылка
    VoXkJP I think this is a real great article.Really looking forward to read more. Awesome.
  • top seo guys (анонімно) 24 жовтня 2013, 14:43 ссылка
    qAusnB Hey, thanks for the post.Thanks Again. Cool.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: