Новини / Бізнес / Банки і бізнес фінансуватимуть екологічні проекти в Україні
22 серпня 2016, 20:25
Розмір шрифта: А А А

Банки і бізнес фінансуватимуть екологічні проекти в Україні

Банки і бізнес фінансуватимуть екологічні проекти в Україні, Міністерство екології та природних ресурсів, кредитування, екологія
Банки і бізнес фінансуватимуть екологічні проекти в Україні

Міністерство екології та природних ресурсів України зацікавлене у співпраці з держбанком АБ “Укргазбанк” та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) щодо залучення кредитування екологічних програм.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології.

“Надання державним банком кредитування підприємствам-забруднювачам для модернізації обладнання та встановлення автоматизованої системи онлайн-моніторингу викидів в атмосферне повітря не тільки зменшить їхню кількість, а і значно поліпшить екологічну ситуацію”, – зазначив міністр екології Остап Семерак.

Готується підписання тристороннього рамкового меморандуму про співпрацю між Мінприроди, АБ “Укргазбанк” та IFC з розвитку біоенергетики, відновлюваної енергетики та енергоефективності як базових сегментів “зеленої економіки”.

У свою чергу голова правління АБ “Укргазбанк” Кирило Шевченко наголосив, що в Україні існує величезний незадіяний потенціал для інвестицій в проекти відновлюваної енергетики.

“Використовуючи досвід і знання IFC, ми сподіваємося розкрити цей потенціал і зробити український бізнес більш ефективним. І наше завдання як державного банку – максимально сприяти зниженню енергонавантаження і енергоємності вітчизняних підприємств, домогосподарств, оскільки це є запорукою енергетичної безпеки нашої держави”, – сказав Шевченко .

Крім того, Семерак звернув особливу увагу на те, що підтримка фінансовими інститутами бізнесу на цьому етапі є важливою, адже імплементація Директиви ЄС в сфері охорони навколишнього природного середовища вимагає впровадження більш жорстких екологічних стандартів. Відповідно і збільшаться витрати підприємств на впровадження природоохоронних заходів.

Міністр також висловився за залучення до такої співпраці інших фінансових установ України, а також представників бізнесу з пропозицією стати партнерами в захисті навколишнього середовища, в “озелененні” економіки України та швидке скорочення шкідливих викидів у навколишнє середовище.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: