Новини / Бізнес / Ford змінює європейську стратегію
3 лютого 2016, 18:20
Розмір шрифта: А А А

Ford змінює європейську стратегію

Ford змінює європейську стратегію, Європа, робочі місця, Ford
Ford змінює європейську стратегію

Щоб збільшити прибутковість в Європі, Ford скоротить кількість робочих місць і зніме з виробництва деякі мало прибуткові моделі. Про це заявив президент європейського підрозділу американського автовиробника Джим Фарлі в інтерв'ю виданню Automotive News Europe.

Під скорочення в основному потраплять «білі комірці». І хоча їх кількість не оголошено, вважають, що воно може обчислюватися сотнями, а планована економія від скорочення адміністративних витрат повинна досягти 200 млн. доларів США. «Блакитний овал» також заявив, що «відмовиться від менш вигідних моделей» і зосередиться на позашляховиках. Як вважають, до Ford Ecosport, Edge і Kuga приєднаються два нових кросовера, засновані на Fiesta і Focus.За заявою Форд, компанія прагне в 2016 році поліпшити європейську прибуток і операційну маржу за рахунок більш раціонального виробництва, більш емоційних і експериментальних комунікацій бренду, а також більш компактної структури витрат». Заявляючи нову стратегію, Джим Фарлі сказав: «протягом останніх трьох років європейський підрозділ Ford поліпшило свій бізнес у всіх областях і перейшло від глибоких втрат до 259 млн. доларів США прибутку в 2015 році. Це хороший крок».

У 2016 році компанія планує запустити сім нових і оновлених автомобілів, включаючи високопродуктивний хетчбек Focus RS. Вже розробляється новий варіант Focus Electric, а в загальній складності американський автовиробник до 2020 року додасть в свій асортимент 13 нових електричних транспортних засобів. Інший областю зростання стане повно-приводний сегмент, в якому в даний час Форд пропонує в Європі вісім моделей. До 5 автомобілів до 2017 року планується розширити асортимент люксових версій «Vignale», які на сьогоднішній день представлені лише Mondeo Vignale.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: