Новини / Бізнес / Ford згортає роботу в Японії та Індонезії
25 січня 2016, 19:07
Розмір шрифта: А А А

Ford згортає роботу в Японії та Індонезії

Ford згортає роботу в Японії та Індонезії, Ford, автомобілі, Японія, Індонезія
Ford згортає роботу в Японії та Індонезії

В останні роки частка продажів Ford на азіатських ринках зменшувалася.
Автовиробник Ford в 2016 році зверне роботу на японському і індонезійському ринках, так як не бачить «розумного способу» отримувати прибуток від роботи в цих країнах.Як йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті компанії в понеділок, компанія закриє всі офіційні дилерські офіси і припинить імпорт автомобілів своїх марок в ці країни. Призводственных або складальних потужностей в Японії та Індонезії у Ford немає.
«На жаль, це також означає, що члени нашої команди, які живуть в Японії та Індонезії, більше не зможуть працювати на локальні підрозділи компанії», – йдеться в листі, адресованому всім працівникам азіатських підрозділів Ford.
В останні роки частка продажів Ford на азіатських ринках зменшувалася. У минулому році на японському ринку нових імпортних автомобілів вона склала 1,5 відсотка, а у Індонезії — 0,6 відсотка.
В Японії на ринку домінують місцеві компанії, йдеться в заяві Ford. В Індонезії ж частку на ринку наростити неможливо без відкриття в регіоні нових заводів, що проблематично на тлі загального економічного спаду, підкреслив представник компанії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: