Новини / Бізнес / «Лукойл» оголосив форс-мажор за проектом у Кот д'Івуарі
5 квітня 2011, 09:52
Розмір шрифта: А А А

«Лукойл» оголосив форс-мажор за проектом у Кот д'Івуарі

"Лукойл" оголосив форс-мажор за проектом у Кот д'Івуарі, Lukoil Overseas, форс-мажор, геологорозвідувальний проект CI-205, Кот д'Івуар
«Лукойл» оголосив форс-мажор за проектом у Кот д'Івуарі

Компанія Lukoil Overseas, дочірня компанія ВАТ «Лукойл», офіційно оголосила про настання форс-мажорних обставин у геологорозвідувальному проекту CI-205 біля узбережжя Кот д‘Івуару. Компанія припинила активні операції по проекту через напружену обстановку в Кот д’Івуарі, говориться в повідомленні «Лукойл», Передає РБК.

Компанія направила в уряд Кот д‘Івуара, в профільні міністерства і в партнерські компанії Oranto Petroleum і Petroci Holding офіційне повідомлення про настання форс-мажорних обставин відповідно до умов угоди про розподіл продукції (УРП) з офшорного геологорозвідувального проекту CI-205.

У повідомленні наголошується, що Lukoil Overseas готовий поновити активну роботу за проектом CI-205 після нормалізації обстановки в Кот д’Івуарі.
Lukoil Overseas в липні 2006 р. і квітні 2007 р. придбав частки в чотирьох проектах офшорних на шельфі Гани і Кот-д‘Івуара. Всі ділянки розташовані у глибоководній частині Гвінейської затоки і геологічно приурочені до нафтогазового басейну Тано, де було відкрито ряд великих родовищ.

До червня 2009 р. на блоці CI-205 проведені сейсморозвідувальні роботи 3D в обсязі 1,548 тис. кв. км. На підставі отриманих даних в межах блоку виділено ряд нових перспективних об’єктів.
Частка Lukoil Overseas в проекті складає 63%, Oranto Petroleum — 27%, Petroci — 10%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Чи можуть страховики посилатися на форс-мажор і відмовляти у виплатах?

3 липня 2014, 18:43

Як розірвати туристичний договір

10 серпня 2011, 09:47

Какао стрімко дешевшає

9 лютого 2011, 17:34

Як розірвати туристичний договір

4 лютого 2011, 18:44

Останні новини за сьогодні: