Новини / Бізнес / Forum Оnе вперше в Україні
15 квітня 2015, 15:11
Розмір шрифта: А А А

Forum Оnе вперше в Україні

Forum Оnе вперше в Україні, Forum Onе, сер Річард Бренсон, стратегії бізнесу, іновації
Forum Оnе вперше в Україні

30 квітня 2015 року в Національному палаці мистецтв «Україна» вперше в Україні відбудеться Forum Опе — найбільший у Центральній та Східній Європі форум бізнесу і лідерства, одним з партнерів якого є видання ВКурсе.ua. Очікувана аудиторія заходу — близько 3500 осіб, серед яких — власники бізнесу, топ-менеджери, інвестори. Серед спікерів форуму — «геній бізнесу» сер Річард Бренсон, «піонер інновацій» Габор Джордж Берт, кращий світовий експерт з генерації ідей Фредрік Харена, легендарний бізнес-тренер Джон Вон Ейкен, творець мережі салонів зв‘язку «Евросеть» Євген Чичваркін
Тема форуму: Епоха змін: нові стратегії. Як досягти успіху в умовах кризи, як розширити межі бізнесу через вихід на неконкурентні ринки, як вирости в глобальну компанію — відповіді на ці та інші запитання можна отримати на форумі. В програмі також запланована бізнес-вечеря і фотосесія з сером Річардом Бренсоном, покладання квітів до пам’ятника Небесної сотні, а також вручення номінацій FORUM ONE UKRAINE. Детальніше ознайомитися з програмою можна за посиланням.
Організатори Forum One Ukraine обіцяють для відвідувачів тільки найбільш інноваційні і адаптовані для наших умов стратегії бізнесу, тільки конкретні приклади для розробки успешних тактик,тільки позитивну атмосферу, і, звичайно ж, нові бізнес-знайомства!

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Microsoft офіційно представила Office 2016

23 вересня 2015, 16:02

Розвиток інновацій в умовах кризи — досвід Ізраїлю

21 квітня 2015, 16:29

Освіта, наука та інновації як головний драйвер модернізації

17 березня 2015, 09:40

Останні новини за сьогодні: