Новини / Бізнес / Загибель позичальника банку не указ: кредит «дістається» родичам
15 серпня 2012, 07:29
Розмір шрифта: А А А

Загибель позичальника банку не указ: кредит «дістається» родичам

Загибель позичальника банку не указ: кредит «дістається» родичам, позичальник, банк, родичі, кредит
Загибель позичальника банку не указ: кредит «дістається» родичам

Після загибелі позичальника його борг нікуди не дівається, в складну ситуацію в такому випадку потрапляють спадкоємці. І разом з майном загиблого на голову родичам валяться всі його зобов‘язання.

Нерідко банки намагаються повісити на спадкоємців не тільки сам борг, а й штрафи за прострочення. І ось тут є повне право боротися.
 
Насамперед, дізнавшись про те, що, крім квартири і машини, від померлого «дядечка» рідним дістався чималий кредит, потрібно з’ясувати, чи був родич застрахований. У більшості випадків, оформляючи позику під заставу квартири або кредитуючи покупку автомобіля, банки «радять» клієнту придбати страховий поліс.
 
Якщо поліса не було, все набагато складніше. Просто так зажадати від родичів покійного погашення його кредиту фінансисти не в праві. А тому в деяких випадках вони можуть схитрувати і не платити взагалі нічого.
 
Справа в тому, що потенційні спадкоємці, як і кредитори померлого, повинні заявити про себе протягом шести місяців після його смерті. І якщо вийде півроку приховувати від банку той факт, що його клієнт почив у бозі, можна буде з чистою совістю відмахнутися від кредиту.
 
Звичайно, фінустанова може подати в суд і спробувати довести, що прострочило з претензіями з незалежних від нього обставин. Але ще не факт, що Феміда виявиться на його боці.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: