Новини / Бізнес / Google йде по слідах Apple і Samsung
29 червня 2016, 18:55
Розмір шрифта: А А А

Google йде по слідах Apple і Samsung

Google йде по слідах Apple і Samsung, Google, мобільний гаманець Android Pay, Сінгапур
Google йде по слідах Apple і Samsung

Google представив свій мобільний гаманець Android Pay на новому ринку, де вже працюють сервіси конкурентів – Apple і Samsung Pay.Першою азіатською країною, де запрацює Android Pay, стане Сінгапур. Гаманець буде підтримувати карти MasterCard і Visa, а також співпрацювати з банками DBS Bank, OCBC Bank, POSB Bank, Standard Chartered Bank та UOB.

Гаманці Apple і Samsung Pay дозволяли розплачуватися з мобільного лише власникам останніх моделей цих виробників смартфонів. Із запуском Android Pay така можливість з'явиться у більш широкій аудиторії власників мобільних телефонів на Android з чіпом NFC.

Жителі Сінгапуру зможуть розплачуватися такими телефонами в тисячах торгових точок, які приймають безконтактні платежі. У їх числі Watsons, McDonalds та ін.У гаманець можна додавати необмежену кількість платіжних і знижкових карт.

Вже сьогодні покупці зможуть заробляти бонуси, розплачуючись мобільним. А до кінця року розробники планують представити кнопку «Купити через Android Pay» для покупок усередині додатків.Гаманець Android був запущений в США у вересні 2015. Кожен місяць з сервісу підключалися 1,5 млн. нових користувачів. У травні 2016 доступ до мобільного гаманця отримали жителі Великобританії. Після Сінгапуру до Android Pay підключиться Австралія.

https://www.youtube.com/watch?v=M0qp6xzVNK4&feature=youtu.be
ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Google простежить за тим, що ми купуємо в торгових центрах

  25 травня 2017, 09:53

  Останні новини за сьогодні: