Новини / Бізнес / Google в 5000 разів успішніший у створенні робомобілів, ніж Uber
10 квітня 2017, 12:48
Розмір шрифта: А А А

Google в 5000 разів успішніший у створенні робомобілів, ніж Uber

Google в 5000 разів успішніший у створенні робомобілів, ніж Uber, системи автономного руху, безпілотні автомобілі, Uber, Google
Google в 5000 разів успішніший у створенні робомобілів, ніж Uber

Такого висновку дійшла незалежна дослідницька компанія Edison Investment Research, яка днями завершила аналіз даних 6 американських компаній — розробників систем автономного керування.

Для проведення випробувань безпілотних автомобілів на дорогах загального користування в Каліфорнії потрібно отримати ліцензію — такий документ є у приблизно десятка компаній, які займаються розробкою систем автономного керування в США. Натомість ці компанії повинні звітувати про результати проведених тестів. Одним з найважливіших пунктів у звіті є так зване «відключення» — це небезпечні ситуації, пов’язані з ризиком виникнення ДТП, в результаті яких водієві доводиться брати керування безпілотним автомобілем в свої руки.

Edison Investment Research днями завершила дослідження звітів 6 компаній, які займаються розробкою і тестуванням систем автономного водіння в Каліфорнії. «Найкращим показником системи автономного управління є те, як часто водієві доводиться брати на себе усунення недоліків в автономному програмному забезпеченні», — говорить аналітик Edison Річард Віндзор.

За його словами, всі розробники безпілотних систем повинні представляти дані про тести, але всі роблять це по-різному. «Відключення» також відбуваються з різних причин: водій може схопитися за кермо, щоб уникнути серйозної аварії або просто тому, що почувається некомфортно. Крім того, компанії тестують свої автомобілі в різних умовах. «Однак різниця настільки велика, що ми можемо зробити усвідомлені висновки про те, наскільки складними є безпілотні технології різних виробників», — говорить Віндзор.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Google простежить за тим, що ми купуємо в торгових центрах

25 травня 2017, 09:53

Останні новини за сьогодні: