Новини / Бізнес / Росія готує антидемпінг проти української оцинковки
13 листопада 2012, 12:25
Розмір шрифта: А А А

Росія готує антидемпінг проти української оцинковки

Росія готує антидемпінг проти української оцинковки, НП Російська сталь, митний союз, антидемпінгове розслідування, оцинкована продукція
Росія готує антидемпінг проти української оцинковки

В даний час НП «Російська сталь» спільно з іншими компаніями Митного Союзу займається підготовкою матеріалів для ініціювання Євразійської економічної комісії (ЄЕК) антидемпінгового розслідування проти імпорту оцинкованої продукції з Китаю та України.

«У нас є докази демпінгу та шкоди для промисловості Митного Союзу від демпінгового імпорту з цих країн. … Крім того, МЕР і ряд інших міністерств зараз розглядають запит членів НП «Російська сталь» по збільшенню можливих за умовами вступу РФ до СОТ імпортних мит відносно гарячекатаного товстого листа з існуючих 0% до 5%», — процитовані в повідомленні НП«Російська сталь»слова гендиректора «Северсталі» А.Мордашова.

Також «Російська сталь» ініціювала і в даний час спільно з ЄЕК і федеральними органами виконавчої влади займається питаннями вдосконалення законодавства Митного Союзу в області торговельного захисту. Завдання — скорочення термінів запровадження заходів, більш активне застосування попередніх заходів торговельного захисту, можливість ретроактивного застосування остаточних заходів торговельного захисту, відсутня в чинному законодавстві, а також можливість захисту в разі «масованого» імпорту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україну не пропускають тільки контрафактний товар

31 травня 2017, 10:22

Податківці почали обшукувати всі посилки українців

25 травня 2017, 14:02

Останні новини за сьогодні: