Новини / Бізнес / Honor – єдиний бренд, гідний уваги на початку 2017 року
17 лютого 2017, 10:26
Розмір шрифта: А А А

Honor – єдиний бренд, гідний уваги на початку 2017 року

Honor – єдиний бренд, гідний уваги на початку 2017 року, смартфон, дисплей, Galaxy S6, Honor
Honor – єдиний бренд, гідний уваги на початку 2017 року

За сучасними смартфонами стало не так вже цікаво стежити. Можна однозначно сказати, що в наступній версії процесор стане швидше, камера стане краще, а дисплей – яскравіше. На жаль, нічого справді цікавого це нам не дає. Смартфони виходять нудними. Користувачі Galaxy S6 можуть не поспішати з покупкою Galaxy S7, а приводів купити Google Pixel зовсім небагато. Благо є компанія, яка обрала інший шлях.

На початку 2017 року лише один бренд дійсно заслужив увагу споживачів, і це бренд компанії Huawei Honor. Зараз під цим брендом продаються досить доступні пристрої, які не надто намагаються в змаганнях продуктивності і якості знімків. Компанія Huawei вирішила звернути свою увагу на інші речі, і вони можуть виявитися набагато більш важливими для користувачів. Минула виставка CES 2017 в Лас-Вегасі відмінно показала, наскільки Honor відрізняються від інших смартфонів.

Швидше за все, ви вже знайомі з Honor 8 – смартфоном середнього класу і приголомшливим дизайном і подвійною камерою. Компанія зробила доступний смартфон, який зовні неможливо відрізнити від більш дорогих пристроїв. При цьому в цьому пристрої немає нічого, що засмутило би користувача. Це хороший підхід, але в 2017 році підхід компанії Huawei став ще краще.

Був представлений Honor 6X, який теж має камерою і не найгіршим дисплеєм, але акцент був зроблений на іншому. Huawei розробила унікальне програмне рішення, яке дозволяє смартфону Honor 6X абсолютно впевнено працювати два дні без підзарядки. Здається, це дійсно важливо. Хотіли б ви, щоб новий смартфон трохи краще знімав своєю камерою, або ви б воліли подвоєну автономність? Думаю, відповідь очевидна.

Є щось ще? Так, є. Був представлений Honor Magic, який подружився з штучним інтелектом. Чим довше ви будете використовувати цей смартфон, тим комфортніше для вас буде використання. Honor Magic вивчає звички і потреби користувача. Чи добре це? З точністю сказати не можна, але це набагато краще, ніж мінорні поліпшення заліза. Щось таке ми повинні були побачити у Google Pixel, але замість цього компанія представила залізо і чистий Android.

А чи є на ринку Android-смартфонів хтось, хто здатний повторити досягнення Huawei? Здатні багато, але нікому це не потрібно. Але рано чи пізно увагу користувачів повністю перейде на ті компанії, які дійсно над чим-то стараються. На початку 2017 року вдалося виділити лише одну таку компанію.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: