Новини / Бізнес / HP підвела підсумки діяльності в СНД
3 січня 2009, 08:08
Розмір шрифта: А А А

HP підвела підсумки діяльності в СНД

HP підвела підсумки діяльності в СНД, ринок, інформаційні технології, сервіс, hp
HP підвела підсумки діяльності в СНД

Компанія HP повідомила про результати своєї діяльності в країнах СНД за 2008 фінансовий рік. Дохід компанії в країнах СНД перевищив показник за аналогічний період в 2007 фінансовому році на 37%. HP укріпила свої позиції в різних сегментах ринку, розширила команду співробітників, а також реалізувала ряд проектів за програмою корпоративної соціальної відповідальності.

Однією з ключових подій 2008 року стало призначення на пост генерального директора НР в країнах СНД Руді Козака, що довгий час пропрацював на керівній посаді в регіоні ринків Європи, що розвивалися. «Підводячи підсумки 2008 фінансового року, я б хотів відзначити, що плани по розширенню присутності компанії НР на ринках країн СНД і розвитку бізнесу у всіх сегментах ринку інформаційних технологій успішно реалізовувалися впродовж всього року, — коментує Руді Козак. — Не дивлячись на складну економічну ситуацію, що існує на сьогоднішній день в світі, ми плануємо лише укріплювати наші позиції і як і раніше пропонувати нашим замовникам широкий спектр високоякісних рішень і послуг у сфері IT».

 

Група технологічних рішень (TSG)

 

Ключовими сегментами зростання Групи технологічних рішень (TSG) в 2008 році сталі системи зберігання даних, блейд-сервери і технологічні сервіси.

Згідно дослідженню аналітичного агентства IDC, за підсумками третього календарного кварталу 2008 року в сегменті серверів х86 архітектури в Україні і Казахстані частка НР склала 44,4% і 52,6% відповідно, а в сегменті блейд-серверів НР Україна є безумовним лідером з часткою ринку в 57,6%.

 

За підсумками 2008 року в СНД бізнес Групи корпоративних систем зберігання і серверів виріс на 14%. Цьому підрозділу також вдалося отримати звання кращого регіону серед країн Центральної і Східної Європи — перш за все, завдяки зростанню замовлень на технологічні сервіси (TS) на 40%.

 

У 2008 НР придбала компанію Electronic Data Systems (EDS), внаслідок чого була створена нова бізнес-група «EDS-компанія у складі НР», що входить до складу Групи технологічних рішень (TSG). В результаті об'єднання компаній НР увійшла до числа лідерів в області надання технологічних послуг.

У фінансовому році, що завершився, TSG представила замовникам, незалежно від масштабу їх бізнесу, сфери діяльності і географічного місцеположення, найширший і конкурентоздатний пакет послуг і рішень, який сприяє зростанню бізнесу замовників, мінімізації рисок і скороченню витрат.

TSG реалізувала безліч крупних успішних проектів з такими компаніями, як «MagtiCom» в Грузії, «Райффайзен Банк Аваль» в Україні, Республіканський центр автоматизованої інформаційної системи державного земельного кадастру (АЇС ГЗК), АТ «Казцинк» і АО «Атфбанк» в Казахстані.

НР продовжила довгострокову співпрацю з IТ-підрозділами міністерств і урядових організацій Республіки Білорусь для вдосконалення державних IТ-систем в області Казначейства і Прикордонного контролю, а також створення системи персональних ідентифікаційних карток і електронних online-систем суспільного користування.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: