Новини / Бізнес / Митний кодекс про митний та інші види контролю
4 лютого 2011, 19:00
Розмір шрифта: А А А

Митний кодекс про митний та інші види контролю

Митний кодекс про митний та інші види контролю, Митний кодекс, контроль, митний кордон, товари, Україна, документація
Митний кодекс про митний та інші види контролю

Законопроектом ВР України від 03.02.11 р. № 2766 внесені зміни до Митного кодексу щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон.

Затверджено, що товари, які переміщуються через митний кордон України, крім митного контролю можуть підлягати державному санітарно-епідеміологічному, ветеринарно-санітарному, фітосанітарному, екологічному, радіологічному контролю, контролю за переміщенням культурних цінностей та іншим передбаченим законодавством видам контролю.

Митні органи взаємодіють з органами державної влади, які відповідають за певні види контролю і координують їх здійснення у пунктах пропуску через державний кордон, а також у зонах митного контролю в порядку, встановленому законодавством України.

Митне оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон, завершується лише після здійснення контролю для кожного з видів товарів.

Порядок здійснення контролю та засвідчення його результатів встановлюються органом державної влади, уповноваженим на проведення цього виду контролю.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: