Новини / Бізнес / Заплати 115 тисяч гривень — і стань таксистом
21 листопада 2013, 17:06
Розмір шрифта: А А А

Заплати 115 тисяч гривень — і стань таксистом

Заплати 115 тисяч гривень - і стань таксистом, Міністерство інфраструктури, легалізація, ринок таксомоторних перевезень, ліцензії
Заплати 115 тисяч гривень — і стань таксистом

У міністерстві інфраструктури з‘являються нові ідеї щодо легалізації ринку таксомоторних перевезень.

Зараз там йде обговорення проекту закону, який повинен зобов’язати таксистів купувати ліцензії та відповідати деяким стандартам. У проекті сказано, що будуть встановлені єдині тарифи для всіх таксистів в одному місті.

Перевізнику необхідно буде розрахувати вартість проїзду, а потім затвердити її у міськраді. Викликати їх можна не тільки по телефону, але і підсаджуватися на спеціальних стоянках, на яких таксисти будуть чекати клієнтів. Для забезпечення єдиних тарифів, автомобілі будуть обладнані таксометрами.

Нинішні легальні перевізники зможуть свої ліцензії на нові дозволи обміняти безкоштовно. А ось тим, хто захоче легалізуватися, доведеться розщедритися. У законопроекті сказано, що в перший рік після набуття чинності закону за дозвіл доведеться заплатити одну мінімальну зарплату — на сьогодні 1147 грн. Але з кожним роком ця сума буде зростати.

У Києві через рік вартість дозволу виросте до розміру 10 мінімальних зарплат, або 11470 грн., а через три роки чиновники пропонують зробити дозвіл буквально золотим — 100 мінімальних зарплат, або 114 700 тис. грн. В інших містах вартість дозволів порівняно з першим роком зросте в 10 разів. Керівник профспілки таксистів України Василь Попик розповів журналістам «Комсомолки», що це не остаточні цифри.

«Буквально кожен день у проект закону вносяться зміни. Таке зростання вартості має для таксистів стати стимулом для покупки дозволу в перший рік, коли воно буде коштувати одну мінімальну зарплату.» За його словами, легалізація таксі через вихід нелегальних перевізників може призвести до зростання тарифів до рівня 5-6 грн. за кілометр пробігу (для порівняння: в Київ зараз — від 3 грн. за кілометр). 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Державні банки можуть вийти на український ринок лотерей

27 травня 2017, 18:21

В Україні хочуть скасувати всі податки на деякі автомобілі

8 травня 2017, 11:18

Останні новини за сьогодні: