Новини / Бізнес / Рейтинг креативних рекламних агентств України «Ідеальний тендер»
24 листопада 2010, 07:55
Розмір шрифта: А А А

Рейтинг креативних рекламних агентств України «Ідеальний тендер»

Рейтинг креативних рекламних агентств України «Ідеальний тендер», рейтинг, Всеукраїнська рекламна коаліція, креативність, рекламні агентства, маркетинг
Рейтинг креативних рекламних агентств України «Ідеальний тендер»

Виконавча дирекція Всеукраїнської рекламної коаліції провела опитування рекламодавців, які увійшли до складу журі Effie Awards 2010. Члени журі, керівники маркетингових підрозділів близько 40 компаній, відповіли на таке запитання:

«Уявіть, що вам необхідно провести«ідеальний» пітч серед креативних рекламних агентств України. «Ідеальний» — означає, що у вас немає ніяких обмежень, ні по бюджету, ні з мережних контрактів, ані щодо конфлікту бізнес-інтересів і т.д. Назвіть, будь ласка, 5 (п'ять) агентств, яких би ви запросили до участі у вашому пітчі. Порядок згадки значення не має».

Всі імена власні із зібраних анкет були підсумовані, в результаті чого і вийшов представлений нижче рейтинг.

Безумовно, цінність даного рейтингу досить умовна. Згадаймо «Кола на воді», думка ВРК на рахунок репутаційних опитувань і рейтингів за їх результатами не змінилося з роками. І, тим не менш, нам здається, що отриманий результат повинен порадувати одних і змусити задуматися інші агентства.

Звичайно, менеджмент агентств, що не увійшли до рейтингу, або що зайняли в ньому не верхні позиції, легко зможе знайти виправдання або пояснення такого розподілу ранки. Наприклад: «Так хто такі ці маркетинг-директора, що судять Effie?! Звідки вони взялися?! Опитали б інших клієнтів — був би інший результат ", ну і т.д. Можливо, все можливо … Ми не будемо з ними сперечатися або в чомусь переконувати. Sapienti sat. Також серед учасників«Ідеального тендеру» клієнти готові бачити агентства: BITA, CG, DRAFTFCB, Revolver, Scholz & Friends.

news.JPG

news.JPG


Крім того, були згадані, але не включені в рейтинг за тих чи інших міркувань наступні агентства: Rusych Marketing, Talan, Aqua BTL, S'event, Bates, D'Arcy *.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

Останні новини за сьогодні: