Новини / Бізнес / МВС затвердило інструкції про реєстрацію транспортних засобів
14 лютого 2011, 12:51
Розмір шрифта: А А А

МВС затвердило інструкції про реєстрацію транспортних засобів

МВС затвердило інструкції про реєстрацію транспортних засобів, Міністерство внутрішніх справ України, реєстрація транспортних засобів, безпека дорожнього руху
МВС затвердило інструкції про реєстрацію транспортних засобів

Міністерство внутрішніх справ України видало наказ «Про затвердження Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них».

Інструкція була затверджена з метою впорядкування роботи підрозділів Державтоінспекції з питань видачі реєстраційних документів та номерних знаків і відповідно до Порядку N 1388 та Законом України «Про дорожній рух».

Державна реєстрація транспортних засобів проводитиметься в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах ДАІ за місцем проживання їх власників. Така реєстрація буде проводитись на підставі заяви власника і на базі документів, які свідчать про правомірність купівлі ТЗ, оцінки його вартості, відповідності його конструкції встановленим вимогам безпеки дорожнього руху.

Оскільки реєстрація буде проходити в автоматизованому порядку, на кожен зареєстрований ТЗ створюється електронна реєстраційна картка, в якій зазначаються всі необхідні реквізити про ТЗ та його власника. Свідоцтва про реєстрацію ТЗ, тимчасові реєстраційні талони та номерні знаки будуть видаватися тільки зі складу ДАІ, в якому проводиться реєстрація.

А загалом Інструкція роз'яснює загальний порядок реєстрації та перереєстрації зняття з обліку, видачі тимчасових реєстраційних талонів транспортних засобів, а також оформлення реєстраційних документів на транспортні засоби для поїздки за кордон.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

У Міносвіти розповіли, коли введуть 12-річну освіту в школах

20 травня 2017, 15:42

Останні новини за сьогодні: