Новини / Бізнес / Deutsche Bank: Інтернет-компанії погублять банки
27 грудня 2012, 09:12
Розмір шрифта: А А А

Deutsche Bank: Інтернет-компанії погублять банки

Deutsche Bank: Інтернет-компанії погублять банки, Deutsche Bank, банк, платежі, технологічна революція
Deutsche Bank: Інтернет-компанії погублять банки

Аналітики Deutsche Bank написали сценарій, при якому гіганти високотехнологічного сектора погублять традиційні банки. Інтернет-компанії спочатку віднімуть у них ринок платежів, а потім і кредитування з депозитами.

За їхніми словами, на революцію піде всього кілька років. У майбутньому людям не потрібні будуть ні готівкові гроші, ні пластикові карти — буде достатньо телефону, щоб оплатити покупки.

Аналітики Deutsche Bank пишуть, що цятехнологічна революція, яка тільки що почалася, кидає виклик традиційним банкам. Незважаючи на зниження прибутків і більш жорстке регулювання, їм потрібно зібратися з силами і інвестувати в нові технології. Інакше вони просто не витримають конкуренції з Google Bank або Apple Bank, які рано чи пізно з‘являться і захоплять більшу частину роздрібного ринку, поховавши столітні традиції рахунків, чеків, переведень і т. д.

Експерти підготували прогноз розвитку сучасних платіжних систем, який виявився вкрай невтішним для банківського сектора.

У традиційних банків з’являються несподівані конкуренти: Google, Apple, Amazon і PayPal, які вже створюють моделі для проведення мобільних платежів. Їх клієнтська база не менше, ніж у банків, а клієнти, як правило, є справжніми фанатами, особливо лояльними цим компаніям.

При цьому, відзначають аналітики, кредиторам ніяк не можна втрачати ринок платежів: після кризи він знову став для них одним з найважливіших.

Раніше засновник PayPal і один із стовпів Силіконової долини, Макс Левчин, в інтерв'ю журналу Корреспондент розповів про сучасний технологічний регрес, майбутнє соціальних мереж і про те, що стане «нафтою» XXI століття.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: