Новини / Бізнес / Інтернет за технологією WiMAX (4G) від Intellecom в Києві
18 травня 2010, 08:34
Розмір шрифта: А А А

Інтернет за технологією WiMAX (4G) від Intellecom в Києві

Інтернет за технологією WiMAX (4G) від Intellecom в Києві, Intellecom, бездротовий інтернет, WiMAX, 4g, ШСД, МШПД
Інтернет за технологією WiMAX (4G) від Intellecom в Києві

Компанія Intellecom повідомила про запуск високошвидкісного бездротового доступу в Інтернет на базі технології 4-го покоління WiMAX (4G).

 

Дана послуга доступна з 17 травня в діловій зоні центральної частини Києва, а також у спальних районах міста: Лівий берег, Оболонь, Академмістечко. З детальною картою покриття можна ознайомитися на сайті компанії. Надалі планується забезпечити покриття зони доступу по всій території Києва, а також розвивати мережу в інших великих містах України.

Користувачам Intellecom доступні тарифні плани, в яких максимальна швидкість завантаження інформації досягає до 20 Мбіт/с. Підключення до Інтернету від Intellecom здійснюється за принципом plug-and-play, коли для підключення до Мережі досить підключити модем до ноутбука або комп'ютера.Компанія пропонує портативні (компактні пристрої з портом USB), стаціонарні (блоки, які можна переміщати в межах будинку або офісу) або зовнішні (кріпляться на зовнішній стіні будинку або офісу) модеми за ціною від 1 грн. Ознайомитися з переліком точок продажу обладнання можна на сайті компанії.

На даний момент користувачам доступна два тарифних плани. Тариф «Базовий» дозволяє завантажувати і віддавати необмежену кількість інформації на швидкості до 850 Кбіт/с. Ціна такого тарифу становить 90 грн. на місяць із урахуванням ПДВ. У той же час за 150 грн. на місяць (з урахуванням ПДВ) користувачам доступний тариф «Безліміт», Який дозволяє здійснювати завантаження даних на швидкості до 20 Мбіт / с і віддавати інформацію зі швидкістю до 3 Мбіт/с.

Також компанія Intellecom проводить акцію для всіх користувачів, які підключаються до тарифного плану «Безліміт».Для всіх таких користувачів передбачена можливість безкоштовного використання бездротового Інтернету до кінця цього місяця з моменту підключення. Дана акція дійсна для тих абонентів, які мають намір користуватися послугою на умовах безконтрактного підключення.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G

22 травня 2017, 19:15

Смарт-урна TetraBIN винагороджує за правильно викинуте сміття

11 березня 2017, 08:31

Українці отримають 4G інтернет у наступному році

30 листопада 2016, 08:09

Facebook випробує міні-квадроптери, що роздають інтернет

16 жовтня 2016, 18:54

Останні новини за сьогодні: