Новини / Бізнес / Інвестор з Лондона купив український банк
30 листопада 2016, 08:34
Розмір шрифта: А А А

Інвестор з Лондона купив український банк

Інвестор з Лондона купив український банк  , інвестор, Україна, акції
Інвестор з Лондона купив український банк

Міжнародний інвестор Стефан Пол Пінтер (м Лондон), що спеціалізується на інвестиціях в ринки, що розвиваються, завершив операцію з придбання 100% акцій «Комерційного індустріального банку». фінанси

Як наголошується в повідомленні, новий власник має намір розвивати можливості банку з обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу та підприємців в Україні та впроваджувати сучасні банківські продукти для прискорення розвитку економіки країни.

Також особливу увагу він буде приділяти підвищенню ефективності і прибутковості діяльності фінустанови.

«У мене оптимістичний погляд на перспективи зростання економіки України в найближчі роки, — наводяться слова Пінтера в повідомленні. — На мій погляд, двигуном динамічного зростання в Україні буде підприємництво. Середні і малі підприємства можуть залучити значний невикористаний людський капітал в Україні, а також скористатися перевагами і можливостями міжнародної торгівлі з країнами Європейського Союзу та іншими країнами-сусідами».

«Комерційний індустріальний банк» працює на ринку України з 1993 року і на 1 жовтня займав 87-е місце серед 100 працюючих в країні банків за обсягом активів.

Стефан Пол Пінтер є засновником і виконавчим директором GML Capital LLP — приватної інвестиційно-банківської та керуючої компанії з головним офісом в Лондоні, Великобританія. GML Capital LLP заснована в 1983 році, спеціалізується в інвестуванні на ринках, що розвиваються і має досвід роботи в Україні з 1993 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: