Новини / Бізнес / Інвестор з Нідерландів планує побудувати завод біоетанолу в Кіровоградській області
19 лютого, 10:32
Розмір шрифта: А А А

Інвестор з Нідерландів планує побудувати завод біоетанолу в Кіровоградській області

Інвестор з Нідерландів планує побудувати завод біоетанолу в Кіровоградській області, завод біоетанолу, інвестиції, компанія Black Swan Holding LTD, вирощування кукурудзи
Інвестор з Нідерландів планує побудувати завод біоетанолу в Кіровоградській області

Компанія Black Swan Holding LTD буде займатися вирощуванням кукурудзи та запуском виробничих потужностей з її переробки на біоетанол

Інвестор з Нідерландів планує побудувати завод біоетанолу в Кіровоградській областіФото: прес-служба Кіровоградської ОДА

Нідерландська компанія Black Swan Holding LTD реалізує проект будівництва заводу з виробництва біоетанолу в Кіровоградській області. Відповідний меморандум про співпрацю підписали голова Кіровоградської ОДА Андрій Балон і керівник нідерландської компанії «Black Swan Holding LTD» Ір Роланд Піпер, повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Згідно з положеннями меморандуму, ОДА в рамках повноважень регулюватиме питання, пов'язані з будівництвом заводу, і надавати консультативну допомогу для успішної реалізації проекту.

«Основне завдання моєї команди — створити сприятливий інвестиційний клімат в Кіровоградській області. Переконаний, що підписання меморандуму з нідерландськими партнерами дозволить найближчим часом залучити інвестиції в регіон і сприятиме наповненню бюджету всіх рівнів. І найважливіше, це створить передумови для вертикального інтегрованого аграрного бізнесу, який включає в себе вирощування продукту і його кінцеву переробку, що призведе до збільшення доданої вартості на кожному етапі діяльності», — розповів Андрій Балон.

Зі свого боку, компанія Black Swan Holding LTD буде займатися вирощуванням кукурудзи та запуском виробничих потужностей з її переробки на біоетанол.

Відзначається, що впровадження проекту сприятиме збільшенню доданої вартості економіки, розвитку інфраструктури та соціальної сфери.

«Сподіваємося, що зможемо стати хорошими інвестиційними партнерами для Кіровоградщини, створити нові робочі місця для її жителів, а також внести свій внесок в освіту. Дякую за цю можливість», — зазначив Ір Роланд Піпер.

Відзначимо, що компанія Black Swan Holding LTD є сімейним інвестиційним бізнесом. Розробка їх проектів здійснюється на території Нідерландів та інших країн. Проект з виробництва біоетанолу був розроблений в 2016 році спільно з американською компанією Marquis Energy.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: