Новини / Бізнес / Видавництво «Сегодня» стало частиною холдингу Ахметова
5 лютого 2013, 12:41
Розмір шрифта: А А А

Видавництво «Сегодня» стало частиною холдингу Ахметова

Видавництво «Сегодня» стало частиною холдингу Ахметова, Сегодня мультимедіа, Медіа Група Україна, Рінат Ахметов, Вадим Денисенко
Видавництво «Сегодня» стало частиною холдингу Ахметова

Видавництво «Сегодня мультимедіа» стало частиною «Медіа група Україна» (телеканали «Україна» та «Футбол»). Таким чином завершилося об‘єднання всіх медіаактивів холдингу СКМ Ріната Ахметова в єдину структуру.
Стратегічне керівництво «Сегодня мультимедиа» тепер здійснює гендиректор МГУ Федір Огарков. Призначений два тижні тому гендиректор «Сегодня мультимедіа» Ігор Доброван. А відповідальним за редакційну політику газети та сайту «Сегодня» буде директор по контенту Вадим Денисенко. Ця посада з’явилася в медіахолдингу 21 січня. «У редакції поки нічого не зміниться», — зазначила PR-директор групи Мар'яна Конина.

В найближчому майбутньому «Сегодня мультимедиа» планує зосередитися в першу чергу на залученні інтернет-аудиторії. «Ми націлені на розвиток мобільних медіаплатформ — додатків для телефонів і планшетів», — цитують Добрована в прес-службі групи.

Зміниться і стратегія продажів реклами у виданнях групи. У найближчому майбутньому сейлз-хаус «Медіапартнерство», що продає рекламу на телеканалах групи, почне пропонувати своїм клієнтам придбати її і в друкованих виданнях. При цьому «Сегодня» буде як і раніше здійснювати самостійні продажі. Як пояснили в групі, таким чином компанії розраховують значно збільшити кількість рекламодавців «Сегодня мультимедиа». Остаточна стратегія продажів ще розробляється.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Forbes нарахував шість мільярдерів в Україні

20 березня 2017, 19:27

Ахметов продає «Тримоб» і віддасть гроші державі

25 травня 2016, 16:19

Суд залишив 4G-частоти компанії Ахметова

28 березня 2016, 18:10

Суд зняв арешт з банківських рахунків «Нафтогазвидобування» Ахметова

11 січня 2016, 20:28

Останні новини за сьогодні: