Новини / Бізнес / Вишуканість на крилах: Aston Martin і Airbus представили перший вертоліт
17 січня, 08:13
Розмір шрифта: А А А

Вишуканість на крилах: Aston Martin і Airbus представили перший вертоліт

Вишуканість на крилах: Aston Martin і Airbus представили перший вертоліт, вертоліт ACH130, Aston Martin Edition, вертоліт
Вишуканість на крилах: Aston Martin і Airbus представили перший вертоліт

Компанії Aston Martin і Airbus Corporate Helicopters представили свій перший спільний проект, спеціальну версію вертольота ACH130 під назвою Aston Martin Edition. Про це повідомляє Мотор.

Новинка, стилістика якої розроблена командою Марека Рейхман, буде доступна в чотирьох різних кольорах, з салоном в стилі купе DB11 і безпрецедентним рівнем обробки.

Для команди дизайнерів Aston Martin співпрацю з колегами з Airbus Corporate Helicopters стала першим досвідом подібного роду.

Опрацювання стилістики ACH130 Aston Martin Edition зайняла більше року, але судячи з відгуків керівництва, і там, і там залишилися задоволені результатом.

Для фірмового астоновского вертольота придумали чотири варіанти лівреї і відповідне їм оформлення салону.

Перший примірник пофарбували в відтінок Stirling Green, який в нижній частині кабіни переходить в чорний Jet Black, а на обтічниках двигуна — в Skyfall Silver. Інші доступні кольори — сірий Xenon Grey, бронзовий Arizona і чорний з синім відливом Ultramarine Black. Салон оброблений чорною мікрофіброю в поєднанні зі шкірою Oxford Tan, Pure Black, Cormorant або Ivory.

Матеріали такі ж, як в автомобілях Aston Martin. На спинки передніх крісел нанесена декоративна перфорація, яку можна зустріти на DB11; двері оброблені натуральною шкірою, в різних місцях салону виконані тиснення в формі фірмових крил Aston Martin.

На панелі приладів — спеціальна табличка з логотипами партнерів, номером вертольота в серії, а також ім'ям власника (наноситься за бажанням).

Ціну ACH130 Aston Martin Edition готові надати на запит. Початок поставок заплановано на I квартал 2020 року. Звичайний вертоліт Airbus коштує близько 3 мільйонів євро.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Євробачення: стежити за порядком буде вертоліт

8 травня 2017, 11:46

У Києві дитину, яка запізнювалася до школи, доставили вертольотом. Фотофакт

16 березня 2017, 10:05

Останні новини за сьогодні: