Новини / Бізнес / Якісні крісла офісні в каталозі магазина Маркет Меблів
14 листопада 2018, 10:06
Розмір шрифта: А А А

Якісні крісла офісні в каталозі магазина Маркет Меблів

Якісні крісла офісні в каталозі магазина Маркет Меблів, офісні крісла, сучасний офіс, кабінет керівника, робочі місця персоналу, переговорна кімната, Маркет Меблів
Якісні крісла офісні в каталозі магазина Маркет Меблів

Сучасний офіс — це не тільки бездротовий інтернет, комп‘ютери і високі технології. Якщо співробітникам і відвідувачам незручно сидіти, все інше не має значення — комфорт під час роботи впливає на всі процеси. Саме тому економити на офісних кріслах небажано. Куплене дешево доведеться потім постійно лагодити. Але це не означає, що за якість треба переплачувати втридорога — так, крісла офісні на сайті Маркет Меблів продаються з мінімальною націнкою на ціну виробника за рахунок прямих контрактів на постачання і скорочення накладних витрат.

В каталозі сайту ви можете ознайомитися з широким асортиментом виробів і підібрати необхідні меблі, щоб повністю обладнати ваш офіс незалежно від його профілю:

 • кабінет керівника;
 • робочі місця персоналу;
 • кімната для перемовин;
 • приймальня і т.д.


Різні механізми офісних крісел

Для того, щоб забезпечити найбільший комфорт під час роботи, крісло для офісу в більшості випадків забезпечується спеціальним механізмом, що дозволяє регулювати висоту, нахил спинки і т.д. Адже зріст, вага і комплекція у всіх людей різні, а моделі стандартні. Найчастіше можна зустріти так звану «піастру» — цей механізм регулює висоту крісла. Користувач спеціальною ручкою регулює клапан газліфта. Щоб опустити таке крісло, потрібно натиснути на нього своєю вагою, утримуючи ручці піастри, щоб відпустити — зняти навантаження.

Щоб забезпечити комфорт для хребта і м’язів спини, використовується пружинно-гвинтовий механізм спинки. Принцип той же: щоб змінити кут нахилу спинки, потрібно повертати спеціальний регулятор. Інший гвинтовий механізм регулює глибину крісла, відсуваючи і підсовуючи спинку від сидіння.

У більш дорогих кріслах встановлюють додаткові механізми, наприклад, спеціальний механізм гойдання «Топ-ган», що надає кріслу функціональність качалки. Він може бути включений і виключений за бажанням користувача. А найдорожчі крісла комплектуються «мультиблок», які синхронно зі зміною навантаження на крісло змінюють положення спинки і сидіння, забезпечуючи максимальний комфорт.

Ви можете купити офісні крісла з послугою швидкої доставки по всій території України в магазині Маркет Меблів. Використовуйте фільтр для вибору і замовляйте будь-які вироби в потрібній кількості.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Останні новини за сьогодні: