Новини / Бізнес / В «Укрпошті» пояснили, як обійти заборону на переказ грошей з РФ
27 березня 2017, 09:58
Розмір шрифта: А А А

В «Укрпошті» пояснили, як обійти заборону на переказ грошей з РФ

В "Укрпошті" пояснили, як обійти заборону на переказ грошей з РФ, перекази грошей, Росія, Україна, платіжні системи, грошові кошти, поштовий переказ, Укрпошта
В «Укрпошті» пояснили, як обійти заборону на переказ грошей з РФ

Незважаючи на введення заборони на перекази грошей з Росії в Україну через непідконтрольні РФ платіжні системи, грошові кошти між країнами можна надсилати за допомогою послуги поштового переказу.

Про це повідомляє прес-служба «Укрпошти».

«Ми («Укрпошта» — ред.) продовжуємо в звичайному режимі приймати і виплачувати міжнародні поштові перекази як в іноземній, так і в національній валюті», — цитує прес-служба «Укрпошти» директора Департаменту фінансового бізнесу компанії Артура Муравицького.

Як відзначили в компанії, поштові перекази здійснюються через міжнародну фінансову систему Всесвітнього поштового Союзу між поштовими відділеннями.

Як повідомляв «Апостроф. Економіка», 22 березня Державна дума РФ прийняла законопроект, що дозволяє грошові перекази в Україну тільки через підконтрольні Росії платіжні системи та інфраструктуру.

У жовтні 2016 року Україна в рамках розширення санкцій відносно РФ строком на 1 рік обмежила діяльність російських платіжних систем, зокрема, «Золота корона», «Лідер» і «Юністрім».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: