Новини / Бізнес / Українцям пояснили, як суттєво збільшити пенсію
27 січня 2017, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Українцям пояснили, як суттєво збільшити пенсію

Українцям пояснили, як суттєво збільшити пенсію, українці, накопичувальна пенсійна система, інвестиції, дохід
Українцям пояснили, як суттєво збільшити пенсію

Якщо українці перейдуть на накопичувальну пенсійну систему, вони зможуть істотно збільшити розмір власної пенсії, адже отримають можливість вкладати кошти в різні інвестиційні проекти, здатні колосально збільшити дохід.

Таку точку зору висловив експерт з соціальних питань Маріанна Онуфрик і додала, що Пенсійний фонд зобов‘язаний розробити грамотний підхід щодо впровадження другого рівня пенсійної системи.

«В першу чергу, гроші в накопичувальній пенсії — це ваша власність. Якщо людина не доживає до пенсійного віку, ці гроші успадковуються або можуть використовуватися ще під час самого накопичення в разі критичної хвороби. Крім того, це довгостроковий інвестиційний ресурс, який вливається в економіку», — повідомила Онуфрик для «Обозреватель.LIVE».

Також вона зазначила, що якби пенсійну накопичувальну систему запустили в цьому році, то вона принесла б більше 10 мільярдів гривень.

У свою чергу голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка запевняє, що для переходу на другий рівень пенсійної системи влада не надала ніяких «ременів безпеки», оскільки гарантій того, що українці не прогорять з інвестиціями — немає.

На думку Онуфрик, якби був прийнятий закон, то накопичувальний рівень був би обов’язковим для українців, не старших 55 років. І якби пенсійний вік був збільшений до 63 років (як того вимагає МВФ. — Ред.), Ці гроші б накопичувалися протягом 8 років. І тільки максимум через 8 років почалися б перші виплати пенсіонерам. При цьому сума доходу склала б близько 80 мільярдів гривень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: