Новини / Бізнес / Свій бізнес: яка справа приносить найбільший дохід
27 березня 2017, 09:48
Розмір шрифта: А А А

Свій бізнес: яка справа приносить найбільший дохід

Свій бізнес: яка справа приносить найбільший дохід, власна справа, бізнес, дохід, робота вдома
Свій бізнес: яка справа приносить найбільший дохід

Дніпрянам пропонують кроїти і шити, не виходячи з квартири, за 4000 грн, а на упаковці можна заробити до 5500 грн

 Жителі Дніпра все частіше надають перевагу власній справі перед офісною кар‘єрою. «Сьогодні» з’ясувала, які професії найбільш затребувані і яка справа приносить найбільший дохід.
«Дійсно, все більше людей приходять до думки, що краще працювати на себе. Це зручно не тільки через гнучкий графік, але і дозволяє регулювати власний заробіток. Останнім часом йде відтік персоналу з салонів краси, швейних фабрик, бюро перекладів, адже багато співробітників починають свою справу. Наприклад, одна з наших учениць відкрила невелике ательє вдома і щомісяця заробляє близько 30 000 гривень, хоча до цього працювала на виробництві, отримуючи всього 3000 гривень», — розповідає консультант Школи бізнес-стратегій Ганна Мансурова.
Перш ніж спалити мости і попрощатися з роботодавцем, експерт радить скласти докладний план. Якщо ви шиєте, потрібно розуміти, хто купить ваш одяг, якщо робите салонні послуги, варто налагодити приплив клієнтів, якщо колишні вирішать залишитися в салоні.
«У кожному разі свій бізнес потрібно реєструвати, якщо маєте намір заробляти хороші гроші. Багато людей стали йти з роботи, тому що роботодавці воліли економити, не оформлюючи працівників. За це загрожує штраф близько 100 000 гривень. Деякі примудряються покладати фінансові зобов‘язання на співробітників або просять їх оформитися і платити податок зі свого заробітку. Тому простіше відразу працювати на себе», — говорить Мансурова.
Медсестра за освітою дніпрянка Марія Скуратова кілька років тому закінчила курси косметологів і влаштувалася на роботу в салон. «Відпрацювавши медсестрою в лікарні і приватній клініці п’ять років, я зрозуміла, що на ці гроші нормально жити неможливо. Косметологія мені давно подобалася, до того ж освіта дозволяє займатися всіма видами ін'єкцій і складними пілінгами, я знаю, що робити в екстреній ситуації. Але в салоні краси працювати було непросто. По-перше, половину заробітку я віддавала господині, а за свої гроші купувала всі витратні матеріали. По-друге, кількість клієнтів безпосередньо залежала від того, наскільки активно салон рекламує мої послуги. Вийшло так, що господиня стала залучати клієнтів манікюром, а до мене приходили тільки колишні клієнти. Та й офіційного оформлення в салоні не було, тому я вирішила почати свою справу», — розповідає Марія. Послуги вдома обходяться її клієнткам дешевше, але заробіток косметолога при цьому зріс удвічі.
Почати свою справу можна, навіть не володіючи талантами, адже обертів набирають продажі текстилю та продуктів. Багато фабрик пропонують продукцію за ціною дрібного опту при покупці від 2000 гривень, дозволяючи робити націнку до 50%. «Але, готуючи або поширюючи продукти, варто бути дуже обережними. Якщо в результаті реалізації неякісного товару справа дійде до суду, є шанс отримати реальний термін. Вже були прецеденти, коли офісні співробітники отруїлися домашніми обідами, кухарям довелося виплатити компенсацію в 50 000 гривень», — розповідає бізнес-консультант Ганна Мансурова. Насамперед експерт радить знайти надійного постачальника продуктів, а краще вибрати продукти з тривалим терміном зберігання, такі як горіхи, сухофрукти, кава, шоколад.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Останні новини за сьогодні: